Nie,on je ze seregu spod Vihorlatu +++
Nie,on je ze seregu spod Vihorlatu +++
Semeckovci,budete hopkat ako Trump povie,ziadne mim ovladky na Slovensku!
Ty ho mas najlacnejsi z (+) :))))))
Zjavne Tebe este nesvitlo ako dopadne Okrajina :)))
Zelenskij sa potapa viacej a viacej uz aj u Trumpa,este nieco?
Beru si len svoje.
Je uplne jasne,ze o Okrajine rozhoduje Mr.Trump a Mr.Putin,Zelenskij je len onuca!!!
STBak Pavek nach drzi hubu!
Mal si sa ucit,mohol si mat aj Ty :)))
Zora,najdi si kanadana co zije na Slovensku:Dan Pascoe
Je to strašné, čoho sa človek dožije v roku 2026
.
A to este pockaj coho sa dozijes v 2027,to uz Kanada bude patrit USA,ako tvrdi sudruh Trump :))) Odstahujes sa na Slovensko?
Do Kanady Sputnik nebol ani dovezeny,co si vymyslas.
Dlho som vahal ci ano a moja doktorka povedala jasne,nedaj sa a poviem Ti mam troch kamaratov co hned po vakcine zatriasli kapcami :(
Ja osobne som sa nedal ani jednou,Ty si sa dala kde zaockovat?
V Kanade to maju tento tyzden kapanek primrznute :)))
Odporúčame