Ty zijes v Texase?
Ty zijes v Texase?
Tym skorej to bude mat za sebou +
Mozes to Ty dokazat,vycestuj na Okrajinu.:)))
Kedy naskoci Vlhova,ceske gratulujem,pozeral som to.
Luco si spravil poriadnu PRCU z Teba :)))
Dostane sa mu bohaty jedalny listok :)))
Spýtal som sa astronóma ako umierajú hviezdy.
"Zvyčajne sa predávkujú,"
Maroš Kramár so synom Markom teraz budu sudit Fica,ze cesta nebola odhadzana od snehu :)))
Kludne ho mohli najst aj v marnici :(
Inaksie by si pisal,keby v tom aute sedela Tvoja dcera a lezala by v nemocnici bez nohy :(
Ty dodnes vozis vnucence na furiku na nakup v Kysuckom Lieskovci :))) Davas si aj retaz na predne koleso,ked napadne sneh? :)))
Tiez ako zandar jazdil bez vodicaku +++ a ozraty :)))
Za vsetkym hladaj zenu,frajerku a mamu!!!
Je dolezite,kto mu dal kluce,ale inaksie,bol som taky isty.Zaklad ze nikoho nezabil a mama by mala ist do basy :)))
Zandar Valdis,Tebe tiez nedali vodicak,Ty si sa iba prechadzal po Hlohovci na chodniku :)))
zandar valdis u Vas v rodine ludia kapu?
Rusko ma kolonie? :)))
Pre web Politico to povedal nemenovaný predstaviteľ ukrajinskej armády.
.
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))
...a dalsia zima v Kijeve :)))+
Je to JUDAS :)))+
Odporúčame