Drzim palce a uvidi sa zajtra.
Drzim palce a uvidi sa zajtra.
Myslis si Judas,ze do neba vedú schody?
Ako sa volá hračka, ktorá sa predáva ako suvenír v okolí Černobyľu?
Má-Tri-Očká.
Aj krava ma viacej rozumu ako Ty :)))
S tým nickom si to prehnal...nevezmeš meno božie nadarmo...
Ty potrebujes dochtora :))) JUDAS
O Tebe Judas,dat si take meno moze dat iba nosaty JUDAS!!!
To jej hadam nikto nepraje.
Judas,pisal som Tebe o tom Bronxe dedko dementny?
V zivote si nebol v Bronxe a uz sa tam ani nedostanes :)))
Aj krava ma viacej rozumu +
Nevsimaj si Judasa,uz davno je na kolenach +
Rozkazuj si JUDAS doma v kupelni a mne daj pokoj :)))
To vo Ja nemam na klavesnici,vzdial sa a tiskaj na zachode a nie do mna.
Ja si skvor myslim,ze si tam isla hladat noveho frajera,inaksie jej mozem drzat len palce.
Ja som rano presiel cez 13 tulipanov a skoro som dostal sest mesiacov,ten sralo by si zasluzil 10 rokov bez vodicaku.
Nemozu :)))+
Bol si tam?
Odporúčame