Ja osobne jej drzim,co uz :(
Ja osobne jej drzim,co uz :(
Ten jeho synacik ma stastie,ze niekomu neodtrho hnaty v tom aute.
No dobre,tak si stara diovka :)))
Mas dlhe vedenie :)))
Si otravna ako granat vo vrecku :)))
To je peňazí! - užasne dáma Ta Vlhova, - nešlo by to nejako skrátiť? :)))
Daj si na kamen:
.
„Narodila som sa ako panna, žila som ako panna a zomrela som ako
panna“.
Ked ani nevies,ze si OTRAVA,je to marne :)))
Ja som z tej popravy Vlhovej taký nervózny, že už tri dni som oka nezažmúril! :)))
Z veľkého návratu napokon nič nebolo. Vlhová do cieľa neprišla,nevies kde sa stratila?
Vlhova sa moze zamestnat u brata v Pizzerii :))aj ked som jej drzal.
Preco by aj mala,Semecka nie je ziadny politik!
Kde Ja tvrdim,ze sa vola Danko?
Zamysli sa dedko,mal si tiez 17 :)))
Co trepes dedko,Danko je na Slovensku,demencia?
On mysli na plastove flase,co zbiera po seregu :)))+
Slovenskom cez víkend otriasla správa o vážnej dopravnej nehode mladého herca Marka Kramára (17)
.
Mna to vobec neotriaslo,nach nesie nasledky a basta.
On priznal,lebo mu ju namerali,nechal by som ho zametat v parku dva roky,alebo pokial si neurobi vodicak.
Kde tu vidis poradcu Teodora Spacka z Prahu?
Odporúčame