ani nie, pretože vo Francúzsku sa očakávalo, že strategické hlasovanie proti RN by mohlo vyjsť a aj vyšlo....no NFP novú vládu nezostaví....
ani nie, pretože vo Francúzsku sa očakávalo, že strategické hlasovanie proti RN by mohlo vyjsť a aj vyšlo....no NFP novú vládu nezostaví....
voľby vo Francúzsku dopadli tak ako dopadli, a prof. Drulák to perfektne vystihol, že Macron ten chaos pripravil, a nakoniec vyjde ako spasiteľ...
Ahoj :-)
Súhlasím, že Alex Mlynářová je šarmantná moderátorka, a pán prof.Drulák odborník...výborný a poučný rozhovor.
Dík za tip
za tie roky tu v tomto prostredí som už zažila kadečo, takže množstvo reakcii ignorujem, ale občas si myslím, že voči agresívnym príspevkom by bolo aj vhodné reagovať spôsobom ...."na hrubé vreco, hrubá záplata "
stihla som si prečítať Tvoj príspevok :-)....no neviem, či tu zostane, lebo je tu prítomný " borovičkový expert "
Neviem, či autor nezvláda iné názory, a dal zmazať príspevky.....alebo to bol niekto iný....mal by mať odvahu a priznať sa....hrdina :-)))
počula som, čo a ako povedal.....nemám pocit, že na Slovensku je totalita
máš právo na svoj názor, a ja mám právo s ním nesúhlasiť....to, čo " produkuje " PS nie je prejav demokracie, ale anarchie
možno Ungvár
myslím, že je to v poriadku.....veď zrejme neexistuje človek s ktorým by si vo všetkom súhlasil....či ? :-)
Ahoj Brehy :-)
Prof. Staněka si stále rada vypočujem, a nechám sa poučiť.
opr. tu na Pravde
Prejav predsedu vlády bol prejavom štátnika, včerajšiu slávnosť som nevidela, no prejav som si pred chvíľou vypočula.
Nenávistne, vulgárne príspevky tu Pravde na tom nič nezmenia. Sú iba názorným príkladom toho, ako poniektorí Slováci nedokážu slušne, argumentačne diskutovať.
Pre mňa osobne ani J.B a ani D.T. nie sú vhodní kandidáti na post prezidenta takej veľkej krajiny. Nedokážem pochopiť, že sa v ich stranách nenachádzajú iní, mladší a snáď aj múdrejší kandidáti.
A ako dopadnú anglikovia....tak to v súčasnosti zrejme asi ešte nikto nevie.
Matišák, no skús porozmýšľať, čo urobí .... :-))))
kontakt s realitou strácajú aj "miestni IT hrdinovia " .....
Gynekologička iba kecá, a kecá....
Orbán nepotrebuje žiadny mandát, aby vyvinul snahu o mierové ukončenie konfliktu. Všetci ostatní vedú iba prázdne reči o mieri, výsledkom ktorého je stále zhoršovanie konfliktu.
Marienka, radšej zájdi ku kaderníčke...len sa už nevyjadruj :-)))
smutné na tom je to, že poniektorým Slovákom to vôbec neprekáža
Odporúčame