je ficko vôbec svojpravny bez toho Bruselu?
je ficko vôbec svojpravny bez toho Bruselu?
zistil ze bez Bruselu si ani nepípne na politickej šachovnici
aj černoch ma viacej rozumu ako russ
Petr Marcinka od Motoristov je za sankcie proti smradlavym russom, hrozi mi ze ho zacnem mať rád
Hlas rozdava svojim mimovladkam tučné dotacie
ako Pán Zelenský povie, tak bude
takže Babiš nemeni protirusský postoj ako si mnohi dezolati želali :)
Aj nas ficko nejak skrotol a teraz sa doprosuje u Leyenovej
PPA nakoniec bude ešte tvrdiť že je svätá
dvaja geotragédi ficko s orbanom zasa vymysleli dáku kravinu
Keňa pochopila ze vojna je prehratá
ficiny by mali isť pomôcť svojmu MAGA prezidentovi
ficko s orbanom asi snivaju o vzdušnych tankeroch
kazdý Poliak bez rozdielu pokladá russa za prašiveho psa, z toho mi vyplyva že som asi Poliak
ako vernemu fanúšikovi ti posielam šálku s mojou fotkou
ja to vidim tak ze bez Adrie sa nezaobideme, takze sudruh fico by sa mal miesto Moskvy poklonkovať v Záhrebe
podla našich podkotlieb sú vsetci naokolo fašisti len oni sú lietadlo
konecne pochopili ze treba diverzifikovať
to trvalo MOLu
spravodlivo dostali ficiny po papuli
Odporúčame