ficko by mal poslať ďakovny list
ficko by mal poslať ďakovny list
Slovnaft zastropoval ceny tak teraz čelí špekulantom
a teraz Bodor a Gaspar si budu musieť prejsť Očistcom
Schroder a Merkelova tancovali s kremelskym Potkanom
ďalšia facka pre ficotleby
som za silnú Europu a za silnu Europsku armádu
nie a nie poraziť tú Ukrajinu, na mieste russa by som bol už zúfalý
russko vždy všetko kopírovalo od Nemecka, okrem marxizmu aj fašizmus
Draghiho sprava hovori jasne že bez Spojenych štátov Europskych budeme len nesurodym združením malych štátov
orbán je nepodstatná figurka
a čínan pojde zasa pestovať ryžu
atomky su dobrá vec, lenže na slovensku všetko trvá 3x dlhšie a 5x sa to predraží
a geopoliticky slepý ficko vkladal tolko nádejí do Trumpety
ficko-danko je novy matovič-sulik
aj somálčania maju lepšiu armadu ako russko
badám že oklamané MAGA ficiny sa už nepriznávaju k svojej Trumpete
fickova idiokracia zasa narazila
Babišova vláda ide tvrdo proti russom, dalšia facka z otočky pre ficotleby
Odporúčame