No ako mierové MAGA ficiny?
No ako mierové MAGA ficiny?
žochár tak môže robiť politiku jedine na družstve
nikdy nebolo este takto zle ako za fica
Iran iba zbytočne predlžuje nevyhnutné
fico už diverzifikoval, či ešte nie?
sockar fico už o týzdeň s natiahnutou rukou bude žobrať o eurofondy, taka bolsevická klasika
chlapci od dezolatov, kdeze na mňa :)
ja nemam problem si priznať omyl ty 3 dňová ŠVO
Iran sa prepadava do prvotnopospolnej spoločnosti
Trumpov vazal fico si neuvedomuje ze nas financuje Europa
o tyzden je po konflikte :)
mensia chybička v inak dokonalej operacii
russko ma zastropovane ceny
ficko trieska s tou svojou hlavičkou vzdy proti betonovemu muru
Iranski vlajočkari sa tu zavzdusnuju ako po fazuli :)
nezvratny osud, os zla bude znicena
a to čaptavy russ bude este 100 rokov bojovať na Donbase
Irán zbytočne eskaluje
Iran je už minulosť, treba šetriť na russa
Treba to vziať radom, karavana sa rozbehla
Odporúčame