Kim a potom Potkan, alebo prvy Potkan?
Kim a potom Potkan, alebo prvy Potkan?
Potkan je už z kola von, vidim to tak
diktaturu udržiš jedine permanentnou vojnou, sad but true
slovensko by bolo v tomto svete len takou jednohubkou
tušim sa russkym fašistom stale nedarí
prezident mieru
sunniti nepocuvajú kvilenie šitov
SAE, Oman, Jordansko a Katar maju slusnu flotilu stihaciek F 16, dával by som si pozor
bombicovci dychajte zhlboka lebo vas drbne
russko smeruje na vedľajšiu koľaj, do Indie sa opäť tlačí arabská ropa
OPEC+ po útokoch na Irán pravdepodobne zvýši ťažbu
Slovensko sa zasa stavia na stranu porazenych mocností, aj ked geopoliticky slepy ficko sa snaži nešikovne lavirovať
skusili, nevyšlo
Irán bezdôvodne zautočil na okolité arabské krajiny, odpoveď ešte len pride.
V novom svetovom poriadku sa zda že krajiny ako Iran a russko budu hrat s este slabšimi kartami ako doposial
doslova šíti vyhlasili vojnu sunitom
Arabi si už s nimi urobia poriadky
Brics je nefungujuci a mrtvy pakt ako ukazali utoky jednej clenskej krajiny na druhu
jedna členska krajina Brics Iran bombarduje druhú člensku krajinu SAE
Odporúčame