myslim ze uz kazdy vidi aky je rozdiel medzi vojenskou mocnosťou a russkou sebrankou vraždiacou civilistov
myslim ze uz kazdy vidi aky je rozdiel medzi vojenskou mocnosťou a russkou sebrankou vraždiacou civilistov
Letisko Hostomel, Potkan mal tiež v plane obsadiť Kyjev a zvrhnut prezidenta, len nevydalo a ocitol sa v russodeštruktivnej vojne
Trumpa tiež nemam rad
Takto končia diktatori, nikomu nebude chýbať
Plakala som od šťastia. Zmeniť režim sme sa snažili 47 rokov, vraví Iránka žijúca na Slovensku
Mnohí Iránci útok oslavujú, vraví.
slabé haf, haf znie z Moskvy
impotentne su vyhlasenia nášho premiera a prezidenta
na Potkana sa už tiež vari voda v pekle
ale USA sa ficko bál aj zobrať do huby a odsudit Trumpa, vazal jeden
Iran zažije peklo za svoju agresiu voči susedom
A zaroveň plati že spojenci opúšťaju russko
čina tiež musi teraz zvažovať a stiahnuť chvostik
volam po silnej Arabskej odpovedi
Iran je len bránou na russko
svet je naraz krajším miestom
prorusska slnečnica
dobre ty prosské slniečko :)
Katar, Bahrajn, Kuvajt a SAE by si nemali nechat skakat po hlave od Iranskeho agresora
skvela prezentacia pre Potkana :)
Irán udrel aj na Saudskú Arábiu: Rakety mierili na hlavné mesto, Rijád hovorí o práve na odvetu!
Odporúčame