pokial ovladneš nebo, čo okyptený russ nedokaže, vyhraš vojnu
pokial ovladneš nebo, čo okyptený russ nedokaže, vyhraš vojnu
čo USA a Izrael zapocali tak Saudovia, Jordanci, Kuvajt a Katar dokončia na svojom Iranskom nepriatelovi
Iranu nepomohli tie russke zazracne zbrane a prepadol sa az do stredoveku
ten mongoloidny ksich na fotke sa čo tak certí :)
Kuba padne aj sama, este tá Kórea
F 35 preletí sovietskou obranou ako nôž maslom
russko, Iran a Kórea su krajiny tretieho sveta
a teraz jedna dobra správa: Investori otáčajú kormidlo, kapitál zaplavuje európske burzy v Londýne, Paríži i Madride
nemá šancu dzihádistan, odkaz pre Kremelskeho Potkana znie jasne: Ideme si po teba 👊
Katar, Bahrajn a SAE sa pripojili tiez k tejto operacii
Trump si želá, aby bol Irán slobodnou a bezpečnou krajinou. Nejak sa v ňom prebudil liberalizmus.
palác ajatolláha Alího Chameneího bol pri útoku úplne zničeny :)
plosim, plosim neutocte na nasho spojenca, znie z Moskvy
fico podporuje MAGA šialenstvo
kde je ten mier čo sluboval MAGA funclub epsteinovcov?
skôr badam deputinizaciu sveta
čiže zaspievať labutiu pieseň
ficko je zasa na mol, rozmýšla ako sa postavit k svojmu MAGA spojencovi
Moskva môže podať tak max protestnú nôtu
855 psychológov a psychiatrov poslalo fickovi list
Odporúčame