Iran je len bránou na russko
Iran je len bránou na russko
svet je naraz krajším miestom
prorusska slnečnica
dobre ty prosské slniečko :)
Katar, Bahrajn, Kuvajt a SAE by si nemali nechat skakat po hlave od Iranskeho agresora
skvela prezentacia pre Potkana :)
Irán udrel aj na Saudskú Arábiu: Rakety mierili na hlavné mesto, Rijád hovorí o práve na odvetu!
pokial ovladneš nebo, čo okyptený russ nedokaže, vyhraš vojnu
čo USA a Izrael zapocali tak Saudovia, Jordanci, Kuvajt a Katar dokončia na svojom Iranskom nepriatelovi
Iranu nepomohli tie russke zazracne zbrane a prepadol sa az do stredoveku
ten mongoloidny ksich na fotke sa čo tak certí :)
Kuba padne aj sama, este tá Kórea
F 35 preletí sovietskou obranou ako nôž maslom
russko, Iran a Kórea su krajiny tretieho sveta
a teraz jedna dobra správa: Investori otáčajú kormidlo, kapitál zaplavuje európske burzy v Londýne, Paríži i Madride
nemá šancu dzihádistan, odkaz pre Kremelskeho Potkana znie jasne: Ideme si po teba 👊
Katar, Bahrajn a SAE sa pripojili tiez k tejto operacii
Trump si želá, aby bol Irán slobodnou a bezpečnou krajinou. Nejak sa v ňom prebudil liberalizmus.
palác ajatolláha Alího Chameneího bol pri útoku úplne zničeny :)
plosim, plosim neutocte na nasho spojenca, znie z Moskvy
Odporúčame