ty si ojbný ficom
ty si ojbný ficom
ARAN - ky
to plusko som dostal dufam od teba :)
stroskotane russko zostalo osamotenou stepnou malomocnosťou
Ukrajinci to su vojaci, skutocni chlapi ostrielaní bojom. Ani russ nevie cez nich prejsť.
som vďačny za kazdeho fanúšika
Maďar nas drži v energetickej pasci kedže vlastni Slovnaft alebo dnes už Magyarnaft
šerbel dedkovia, čo už menia pleny ma tu budu poučovať, nie :)
dobre dedko nerob hrudnik ked nemáš ramena
tieto slabe povojnove ročniky čo sa biju do hrude že sa dva roky flakali na vojenčine môžu už dnes iba ticho v kúte spomínať :)
ty záklaďáčik s prepadnutym hrudnikom a velkym pupkom, okolo vojny si ty ani nešiel :)
zbabelé ficotleby vedia bojovať jedine s nealkom
ja som nepodpisoval odmietnutie branit vlasť ako ty
hahaaa, naši chlastenci by ako prví utekali keby niekto napadol slovensko
útok sa udial 27. januára a slovenská vláda ani MOL o prerušení neinformovali až do 16. februára
Po russkom útoku na ropovod predali manažéri MOL- u akcie za rekordné ceny ešte pred zverejnením výpadku. Maďarská centrálna banka preveruje podozrivé transakcie. Krysy opúšťaju potapajucu sa loď.
madar ohrozuje našu energeticku bezpečnosť
Odporúčame