penťáčik fico to zapil kolou
penťáčik fico to zapil kolou
Gluck by mal nosit bundu s nápisom „Debil som“.
az sem to komunisti zas dobudovali
Vždy, keď mohol, si kopol do slabšieho,“ spomínajú spolužiaci na „smeráckeho vlka“ Glücka
zasa nema ten slaby ekonom prachy?
zbity psik fico si robi kamosov kade chodi
Čurilovci znova do prace a makať!
už sa zacinaju prejavovať dôsledky fico chunty
ked sa Čurilovci vrátia do práce pride hlboka orba
debilek Gluck dostal košom
tak ty si potom jasny bombicovec
mne pripadá ako mladý MR Bean
nezamestnanosť sa zvyšuje priamo umerne s odvodmi a danami
Uhorsko sa na mile vzdialilo životnej urovni V 4
Žilinka im odkazal nech si trhnú
a zaroven nikto neveri ficovi a orbánovi
o tom russku snáď pekne vypráva už iba Blboš s úzkymi plecami
nech sa vystrielaju navzájom
ako pozeram tak sa dari Talibancom
tato vláda bryndzove halušky káže ale viedenské schnitzle je
Odporúčame