ficko si striela do vlastnej nohy
ficko si striela do vlastnej nohy
nebudem predsa ten asfalt tankovať
to hovorím už davno ze russko je strojcom 3 sv vojny
russka ropa len zanáša motory
nič, fico by za den rozkradol
takto zachvilku uvidime vsetkych bombicovcov
ešte tyzden budu škriekať fašobolsevici a nič nezmenia
Madari len vytvaraju vonkajšieho a vnutorneho nepriatela
Prevažná časť exportovanej elektriny však Slovenskom iba pretiekla, keď z Česka a Poľska sme priviezli 15,96 TWh.
elektrinu vyvážame ale aj dovážame, niečo také ako izolovany ostrov neexistuje https://www.trend.sk/spravy/slovensko-vlani-…
ako Merz povie, tak bude
smutny to deň pre russopitchky
s ficom k chudobnejšim vcerajskom, kupredu ni krok!
šach a zároveň aj mat pre russku ropu
mangalica sa vyhraza na pravidelnej báze
potom kludne zapad odpojit nas a pôjdeme do blackoutu
aj ja si myslim ze len senom krmi
z vyspelej zapadnej Europy ti platia kanalizaciu a lavicky v parku
v situacii ked je slovensko zavisle od eurofondov by sa nemalo vyhražať
Odporúčame