a potom chudobná slovač plače aka drahá elektrina a štát daj, takto to Rakúsko nikdy nedobehneme
a potom chudobná slovač plače aka drahá elektrina a štát daj, takto to Rakúsko nikdy nedobehneme
na fotografii môžme vidieť spredu dr Tisa, Šaňa Macha, Vojtecha Tuku a Ďurčanského
vymenoval si dvoch čurákov, ešte orbán báči ti tam chyba
Kedy už Pelé konečne prizná ako chlap že je bukvica, nič proti hoši.
Peťulo je krasny chlapec ale nesvojpravny
takže odvody a dane pôjdu zasa hore
teplych nackov by som takto nehanil, však volili nášho buzi prezidenta
čim viac robiš, tym platíš vyššie dane čo je demotivačné
tato vlada má recept na šikanovanie a zdieranie, jedina istota sú Zder a dane
Ugande a russku by sa mali rozhodne vyhybat
mali by sme im poskytnut azyl pretoze my na felvideku sme tolerantní, mame tu vladu buzerantov korunovanu prezidentom
toto sa predtym nedialo
cítim koniec russkej ropy v kolenach
zasa rozdava z cudzieho, teda s penazeniek pracujucich
ten náš mierovy gay prezident aj niečo podnikol na dosiahnutie mieru?
penťačik fico konečne priznal že štat nevie nič postavit
a potom budeme plakať že aky drahy je vodar alebo elektrikár ked vsetkych živnostnikov vyženú
A čo robi vlada?
Odporúčame