železnice a nemocnice budu nasledovať
a ja to chápem :)
ako model pekný, a teraz ju ešte začať seriovo vyrabať, čo je ťažši oriešok
ťažko sa ficotlebam obhajuje blúznenie postreleneho bolsevika
a ja by som bol za keď je Budapestianske memorandum na franforce
paralela s Tisom a Hothym čisto náhodná
tak sa mi zda že fico a orban stavili na špatneho koňa
Uhorsko sa svojou neschopnosťou ekonomicky zniči aj samo, potom nech nežobre v Bruseli
do madarska posielame najviac elektriny, az 14 TWh, pokial nas ohrozuje, treba to stopnúť
maďarsky MOL sa ukazal ako totalne neschopny na slovenskom trhu, zvyšok europy tieto problemy nemá
Američanky majú väčšie gule
rakuska OMV rada dodá keď je madarský Slovnaft neschopný
tak ako fico dokáže osrať svojich voličov, nedokáže ani človek človeka osrať
Táto vláda jedno hovorí a Kali zbrojí
Na začiatku konfliktu ponukli spojenci Zelenskému evakuáciu. Jeho odpoveď „Potrebujem muníciu, nie odvoz“ vošla do dejín.
Ukrajinci devastují ruské letectvo a ztráty jsou opravdu těžké. Za čtyři roky bojů proti Ukrajině utrpělo ruské letectvo ztráty, které jsou drastické i pro armádu takového rozsahu.
Odporúčame