Nedodame my, tak dodaju iny aj cez nase uzemie
Nedodame my, tak dodaju iny aj cez nase uzemie
Ukrajina je elektrickými vedeniami prepojená nielen so Slovenskom, ale aj s Poľskom, Maďarskom, Rumunskom a Moldavskom. Slovensko nie je jediným partnerom, ktorý dokáže tieto dodávky zabezpečiť
je na čase aby ficotleby konecne uz zabudli na russku ropu a budeme tankovať lacnejšie
pre ficotleby od fašobolševikov je liberalizmus hrozbou aj ked tak radi sa oháňaju "inym nazorčekom"
fejsbukovy samodiskuter fico si môže trhnúť
Zelensky je štatnik a nás fico len trči zo zadku diktatorom
včera našli fica s cervenymi očami, vraj plakal ze je c.ct
ficko si už po stykrat nasral do papule
Elektrinu nepredáva štát, ale súkromní obchodníci na voľnom trhu.
Slovenská elektrizačná prenosová sústava, a. s. (SEPS) je prevádzkovateľom prenosovej sústavy (TSO) na Slovensku, ktorý je pevne integrovaný do medzinárodnej európskej siete. Táto sieť zabezpečuje spoľahlivý prenos elektriny, cezhraničné obchodovanie a vyrovnávanie sústavy v reálnom čase.
len to že mame medzinárodné siete a nech si trhne nohou
a kolko rusov je len v Nemecku
ficobolševici s kotlebami nie su alternativou pre slovensko
russko horí čim ďalej tym častejšie, pred par rokmi niečo nepredstavitelné
činske autá nie je kde zvolávať
tradične sobotne monológy nemal?
EU nech ficovi stopne fondy a basta fix
zhýčkaný Petrohrad ani Moskva nie je russko
z videjok fejsbujokeho priemera sa nenajeme
Odporúčame