stary bolsevik je ako Truhlik, aj ten vsetko vedel lebo byval v kine
stary bolsevik je ako Truhlik, aj ten vsetko vedel lebo byval v kine
krvavá ropa tečie
keby russko nebombardovalo Ukrajinu tak krvavá ropa, jednoducha matematika
Uhorsko je zasa zaostalou časťou Europy
Iran by nemal zbytočne rozdúchavať ďalší konflikt
a mohli by poslať aj tie Armaty :)
russko predvadza paraolympiadu aj na Ukrajine
v KHL ale hrajú trosky čo neuspeli v NHL
s ficobolševikmi k totalnej chudobe
Os zla padá ako domino
vďaka NHL môžme hrať aj my svetovy hokej
Radšej by mal skontrolovat tie haciendy kvôli ktorym nám stopli eurofondy
ja to vidim pozitivne, ďalší russky spojenec bude odstrihnutý
ty konkretne akeho syna si poslal do NHL?
Priemerná mzda v Polsku dosiahla uroven 2 280 EUR, v Česku 2000 EUR a na chudobnom slovensku 1570 EUR
Poľsko a Česko ponúkajú vo všeobecnosti lacnejšie potraviny ako Slovensko, pričom najnižšie ceny sú v Poľsku. Rozdiely sú najvýraznejšie pri základných potravinách, mäse a mliečnych výrobkoch, a to aj vďaka nižšej DPH u susedov. Slovensko je dlhodobo vnímané ako najdrahšia krajina v rámci tohto porovnania
V súčasnosti je najlacnejší benzín z uvedenej trojice v Poľsku, nasledovanom Českom, zatiaľ čo Slovensko má ceny najvyššie. Poľsko ponúka ceny pod 1,40 €/l, Česko sa pohybuje tesne nad touto úrovňou, a na Slovensku sú ceny zvyčajne o niekoľko centov vyššie, čo sa prejavuje najmä pri plnej nádrži
Ukradnu 50 mil euro a vyfasuju podmienky, ficokorupcia kvitne
NHL nam vychovala kvalitnych hračov
Odporúčame