Pokial skutoční chlapi bojujú tak geronťáci dookola melú o mieri
Pokial skutoční chlapi bojujú tak geronťáci dookola melú o mieri
u nas sa tiež nejak rozmohli vlakové nešťastia
čo sa zasa russi zavzdušňujú, bude aj horšie
zasa ďalší mierový plán, keby sa russky agresor stiahol už je mier
komunizmus na slovensku je znova odsudeny na krach
vďaka súdruh fico
maďari nie su húni, oklamali ťa
komu to prospeje, russku určite
russky Afganistan ako napreduje dezolé?
fico zožral kriedu ked ma tu virózu ?
Lož má kratke nohy ako Orban
no sama sa do vzduchu nevyhodila, russ v tom má určite paprče
zasa bolševik žobre o zbrane
vsak nie je tu tak zle ako za komunizmu ale v životnej urovni nas predbehlo už aj Polsko a Rumunsko
russku nejde o mier
potápajuci sa Hlások breše
Bez zahraničných firiem by nebol na slovensku rast HDP, zamestnanosť a ani veda a výskum
Vtedy sme boli tiger, teraz mača
Poľsko, Nemecko a Česko plánujú vytvoriť polovodičový trojuholník. Slovensko ostava montážnou dielnou.
Odporúčame