a toto nech berie russko len ako prvy splatku
a toto nech berie russko len ako prvy splatku
tito ludia na námestiach tvoria naproti tomu ficogeronťáci len trovia
komunisti púštali Angeliku a fico nas pustil do práce
dr Fiso v duchu hesla Arbeit macht frei dúfal že namestia zostanu prazdne
žiadne poloprazdne haly s polomrtvymi geronťákmi ale plne ulice
toto nie sú falošné lajčíky na fejsbúku a zaplatene autobusy, toto je reel
fico potrebuje pleny
toto nie je fickov komparz dezolati, sledujte :)
pekne to povedala Zlatica
otcovrah Blboš nepohrdne Bruselskym grošom
cudzim dane a sebe zlate vane, si presne ako fico
Študenti su hrdinovia 1989-2025
Ešte niekto pochybuje že vojnu zaplatí russ?
to suchuj s tymi anologovymi budikmi je oproti nemu žigulák
ale toto si dovolil prezident vsetkych teplych kotlieb
uvolnili zlodejom ruky tak nech sa nedivia
ficko s tymi nazvážanymi geronťákmi z Jednoty dôchodcov ticho závidia
Blboša tiež niekto prefikol ale neviem či Pelé
keď dezolatov dokazal zlahka oklamať Pelé, prečo si myslite ze vas za nos nevodi aj Uhrik, fico a Blboš?
Myslim ze Šimečka toho prezidenta vojny môže zvysoka ...
Odporúčame