rozumiem, kávové košielky pre policajny zbor su dôležitejšie
rozumiem, kávové košielky pre policajny zbor su dôležitejšie
fico tiež nevie či je fasista, komunista alebo katolik
Žilinka poslal črevného virotika kade lahšie
demokracii nepomaha ze toleruje fašistov a bolsevikov v EU parlamente ako Mazurek, Blboš a tie ostatné kreatúry
ja som 100x horší, ja som osamelý vlk
Tak ako nás oslobodili Ukrajinci spod fasizmu pocas druhej svetovej vojny tak nas oslobodzuju aj teraz, len ľudákom sa to prirodzene nepáči.
Nečudejem sa ze z tých čísel ficovi zasa krúti brucho
Pokial v Čechach pri Nemeckych hraniciach vzniká Silicon Valley, tak u nas nova montovňa Volvo. Hadajte kde budu vyššie platy.
3/4 neznamych činskych značiek do 5 rokov nebude uz ani existovať
Senzi senzus party
Mor ho! Kto kradmou rukou siahne na tvoju slobodu.
bombicovec ma poúča o SNP, tak daj ty fašista, som zvedavy :)
fico je taky umely ako jeho polomrtve publikum
SNP 2.0 Povstanie voči fašobolševikom
geronťaci k lopate a odpracovať si tie dôchodky, inak to nevidim
to je fakt, nech teda živoria
Slovensko este nie je stratené ked vidim tie davy ludí
na slovensku sa ficine ťažko zavadza ta diktatura vďaka občianskemu odporu
keď sme sa stále neposunuli od montovne k znalostnej ekonomike tak sa niet čudovať že v životnej urovni zaostavame
ficotleby dnes urcite vyvesili čierne zastavy ako zvyknú počas SNP
Odporúčame