Veď aj Černobil bol pre nich len menší požiar strechy elektrárne
Veď aj Černobil bol pre nich len menší požiar strechy elektrárne
nehaj ho lebo sa rozplače :D
presne tak, ak ponúknu len nejaké tabuľkové mzdy, môžu sa rozlúčiť s kvalitnými programátormi.
No kde ste teraz Vy, čo ste sa tu smiali že slováci sú sprostý a zaostalý lebo nosia stále rúška? Že nie sme vyspelý ako rakúšania či česi... Teraz píšte keď zas zavádzajú povinné nosenie.
načo tam sú tak dlho? Nemajú šancu ho odvolať... smeráci sa asi nudia.
keď som sem klikol čakal som kaluž sĺz od súmračníkov, ale oni tu vyplakali jazero :D
takýto hrdinkovia sú aj vo vlaku, dokiaľ nepríde polícia :D
ja doma budem sedieť. Ale keď niekto príde z rizikovej krajiny tak jednoducho pôjde do karantény, alebo zaplatí poplatok 5000.
Nuž, veľa ľudí čaká že po 10 rokoch šetrenia v garante budú mať 1000e mesačne :D
neísť na dovolenku do zahraničia, alebo ak v zahraničí pracujú, tak tam chvíľočku ostať. A tých čo robia blízko a dochádzajú sa to netýka.
20 eur priemer? Nejako divne s tým ľudia narábajú.
nuž, majú ísť do karantény a nebudú platiť nič.
ako napísať dva komentáre na niekoho koho mám bloknutého je haluz :D
tebe čo ten eset urobil? :D Mať takéto nervy na pravdepodobne naj IT firmu na svk.
tak rúška nie sú už povinné, ale keď budú, a budem vidieť niekoho bez rúška okamžite upozorním... a ak mi odvrkne tak volám políciu ktorá udelí pokutu. Potom keď budete ľahší o 50-100e tak s môžte konšpirovať ďalej.
Odporúčame