no len tak zo srandy, dajte tipy na novú koalíciu ak budú predčasné. Ja to vidím na dvojkoalíciu olano + pele, maldý buddú štastný, dôchodcovia budú štastný, akk to dapdne ako z minulého prieskumu bude to ústavná väčšina. Na vonok možno nepriatelia, ale 8 mld dokáže vytvoriť stabilné kamarátstvo :)

