hovadina
WHO doporucuje ruska :
https://www.who.int/publications/i/item/advi…(2019-ncov)-outbreak
hovadina
WHO doporucuje ruska :
https://www.who.int/publications/i/item/advi…(2019-ncov)-outbreak
adoranti vrahov a mafianov maju preee
pekny priklad tejto poruchy :
pokazi sa vam lod, nudzovo vas prijme pristav a po kontrole technickeho stavu vam nariadi naklad prelozit na sposobilu lod a odplavat
co urobite?
prestanenete komunikovat s uradmi a nechate tam lod s nakladom aj posadkou napospas osudu ?
tak to ste z rusackej skoly
libanon mu nariadil prelozit naklad na funcknu lod a odplavat
odvtedy sa rusak neozval
ze rusakovi sa pokazila lod a on ju tam nechal aj s posadkou aj nakladom je holy fakt
milujem ten vas boj proti realite
heh
mne sa zase strasne paci ako cely svet od rana vie, ze majitel lode bol rusak, ktory sa po poruche svojej lode zachoval uplne hulvatsky
a len rusacki trotlici nam tu tvrdia, ze majitel nebol rusak
hehe
ty si iny vymet, ved registracie lodi su verejne, uz rano bolo jasne, ze majitel je rusak
od rana tu cervenohneda uderka sarkasticky blabotala, ze "urcite v tom bude zamontovany nejaky rus"
a ajhla
veruze tam rusak zamontovany je
tento:
omg
ty si skutocne kognitivne nedostatocny, ked po celom dni este nevies, ze majitel aj kapitan boli rusaci
to je rusacka natura - po poruche lod nechat v pristave ako srot aj s posadkou a nakladom a strcit hlavu do piesku
rovnako ako v pripade kamionu to zacalo niecim vagabundstvom a lajdackostou
v tomto pripade rusackou
to snad len rusak je schopny splachnut lod s nakladom a aj s posadkou
hehe
alebo rusacky zazrak menom glonass
klasicky rusacky vagabund
pokazi sa mu lod, libanonci ho prijmu nudzovo do pristavu a ked od neho chcu , aby naklad prelozil na schopnu lod, ten sa utaji , skrachuje, necha tam lod aj s posadkou
povestne rusacke vagabundstvo zname na celom svete
Posielat hompalat sa hnojiva na pokazenej lodi a neprijat ju do pristavu...
To je take mile rusacke
Ty si riadny tlk.
Su toho plne noviny
Rusak so svojou srotackou lodou mal poruchu na motore a nudzovo zakotvil v beirute. Naklad smeroval do mozambiku.
Polovica posadky zdrhla hned po zakotveni. Libanonci mu prikazali nech naklad prelozi do sposobilej lode.
Rusak?
Ten nezaplatil ani posadke, s libanoncami ani nekomunikoval a lod aj s nakladom opustil ako srot niekde na ulici.
Rusacky styl co pozna cely svet
Bavime sa o periodickych vykyvoch v importoch
Ja tvrdim, ze stat resp polnohospodarstvo objednava kazdy druhy rok
Ty tvrdis, ze kazdy druhy rok si objednavaju islamisti a preto to tak kolise
Odporúčame