Omg,
Pretoze ho skladuju a nenakupuju kazdy rok
Urcite lepsie vysvetlenie ako tvoja konspiracia ze si par desiatok islamistov objednalo 2750 ton dusicnanu
Hovadina ako brno
Omg,
Pretoze ho skladuju a nenakupuju kazdy rok
Urcite lepsie vysvetlenie ako tvoja konspiracia ze si par desiatok islamistov objednalo 2750 ton dusicnanu
Hovadina ako brno
je to presne ten sklad, za nim su zeriavy a v pozadi dalej vidno beirutsku SkylineTower - ten cierny mrakodrap
tu je presne video, ktore je natocene z tej mensej budovy patriacej k silu (na mapach je na nech napis "Port of Beirut"
vo videu vidno aj ten kontajner s napisom Entrance, ktory stoji pred tym skladom a vidno ho na mapach medzi silom a skladom
kognitivna uroven dvoch rusofilov v priamom prenose
hehe
1. ziaden zdroj
2. rovnaky graf som nasiel ako "importy" - co by kludne znamenalo, ze nie kazdy rok ho kupuju tolko
3. trend je jasny - rastuca spotreba
4. byt typicky "slaby pouzivanim hnojiv" ? no teda
skoda, ze sa k tej zakazke dostal rusak so srotackou lodou
ten naklad mohol byt uz davno spotrebovany na mozambickych poliach nebyt ruskej lajdackosti
odhady su cca na 3 kilotony
to by tych rakiet museli byt stovky
dobra hovadina, silo je ta vysoka budova nad pristavom, staci si pozriet fotky na google.maps - "Beirut Port Silos"
preco ten minuly cas ?
on stale je
"Ako rusak opustenym hnojivom zavrazdil stovky ludi a Libanon k bankrotu priviedol."
1. lod tam priplavala kvoli technickej chybe - od majitelov libanonci pozadovali aby naklad prelozil na nahradnu lod
2. libanonske zakony neumoznuju odplavanie s nedostacnou posadkou - povodne tam bolo 8 ludi, ale po priplavani 4 clenovia zmizli
Rhosus bol zadrzany aj s posadkou - kapitan rus + traja ukrajinci . Majitel s uradmi nekomunikoval a preto libanonci lod zadrziavali aj s posadkou :
Ruska Ren TV zverejnila fotku rusa, ktory vlastnil lod s 2750 tonami dusicnanu :
povodny clanok o zadrzanej rusackej lodi z roku 2014 :
oprava : nie v roku 2014, ale v oktobri 2013
mlady nacek, stary nacek, vsetko jedna pakaz
dzizs, to je zase ten nacek, co ma plnu hubu tych zidovskych terminov, co ?
hehe
viac ludi ich videlo, ale boja sa o tom rozpravat !
ja rad zhovadzujem miestnych neonacistov, komunistov, rusofiov a konspiratorov
je to pre mna taka rozmarna zabavka, priznavam
hehe
pisat vies, teraz este zapracuj na citani
Odporúčame