Akurat zistili, ze ten ich zazrak nazabil 43 ruskych vojakov
Zaujimave, Briti, Cinania aj Americania zverejnili vysledky svojich vakcin v prestiznych vedeckych casopisoch, len rusak o tom zadadne informuje cez rusacku propagandu
rusak sa na Mars nebol schopny dostat ani po 10tich rokoch skusania a 40tich rokoch tarania
amik ? ten tam pristal 9x a ma tam niekolko funkcnych pristrojov a prave leti dalsi
hehe
nebyt raketoplanov tak nema kto postavit ISS
rusak tam bol dokopy schopny poslat 4 moduly a 14 rokov meska s piatym
heheeee
rusak sice nevie vyrobit ani "neviditelnu" stihacku
za to zbrani, ktore nikto nevidel je plna rusacka propaganda
ale je to zaujimave - civilizovany clovek fandi technologickemu pokroku a inovaciam a rusofil fandi bajkam o zbraniach
rusacky kozmicky program dokazal za 30rokov akurat rozkradnut Vostocny a parkrat prelestit ten srot menom soyuz
za to amik mal raketoplany, ktorym vyniesol Hubble a postavil ISS, lieta k planetam a pristava na nich, lieta k asteroidom, Slnku, dokonca za hranice slnecnej sustavy... NASA ma za 30 rokov tony uspesnych misii vo vzdialenom vesmire.
a pred desiatimi rokmi sa US rozhodli vyrazne inovovat a toto je vysledok
rusak za 30 rokov nedokazal vo vesmire vobec nic a naposledy sa dalej ako na zemsku orbitu dostal v roku 1989
vola sa to kreativna destrukcia, nieco co rusak nikdy nepochopi a preto uz tridsat rokov lesti ten stary srot menom sojuz
amik inovuje stale, chudak rusak sa nedostal ani k raketoplanom a rakety, ktore pristavaju a su znovupouzitelne to uz je pre ivana uplne sci-fi
presne ako a tomto obrazku
tazky den pre rusofila, ale co vam uz ine zostava muzici, ked sa nemozete radovat z vlastnych uspechov, tak ste aspon dufali, ze zomru dvaja ludia, aby ste sa mohli zaradovat, nevyslo to
rusacky kozmicky program dokazal za 30rokov akurat rozkradnut Vostocny a parkrat prelestit ten srot menom soyuz
za to amik mal raketoplany, ktorym vyniesol Hubble a postavil ISS, lieta k planetam a pristava na nich, lieta k asteroidom, Slnku, dokonca za hranice slnecnej sustavy... NASA ma za 30 rokov tony uspesnych misii vo vzdialenom vesmire.
a pred desiatimi rokmi sa US rozhodli vyrazne inovovat a toto je vysledok
rusak za 30 rokov nedokazal vo vesmire vobec nic a naposledy sa dalej ako na zemsku orbitu dostal v roku 1989
ubohi rusi
a bude horsie
rusak podla vlastnych reportov do WHO ani nedokoncil fazu1
jedine, co doteraz zisti je, ze ten jeho zazrak nezabil 43 vojakov
https://www.who.int/publications/m/item/draf…
radost sa nechat zaockovat neotestovanou vakcinou
chudak rusi
takze to rusak uplne vzdal, hm ?
tak to by som sa ani necudoval.
ved to je dobre, ze vazba, o chvilku nastupi na vykon
Ja som stale zvedavy ci sa konecne dockame, ze rusak vynesie k ISS svoj piaty modul Nauka, ktory mal vyniest uz v roku 2007 a momentalne ma uz 13 rocne meskanie
hehe
Falcon 9 od SpaceX v roku 2019 :
Here is my rough calculation for what that translates to in terms of the price of a round trip ticket to orbit. Falcon 9 delivers up to 22,800 kilograms to LEO for a launch price rack rate of $62 million. That leads to a cost of $2,719 per kilogram.
https://thespacereview.com/article/3740/1
tu
du
du
du
dum
Rus letel za vlastne naposledy na Mir. Bez cudzich penazi za miesta v Sojuze by na cestu na ISS nikdy nenaskudlil.
kazdy spravny rusofil vie, ze cely SpaceX je len podvod a kedze je Zem plocha, nie je ani mozne umiesntnovat satelity na zemsku orbitu
to da predsa rozum
jo, a Mesiac je hologram
a 350 tisic z tych 770 tisic rusackej pechoty su ubohi odvedenci
Odporúčame