kedze viem, ze si rad vymyslas veci, ktore ini ludia nepovedali, necham to tak
:DD
kedze viem, ze si rad vymyslas veci, ktore ini ludia nepovedali, necham to tak
:DD
"časť armády" - takto to pouzil premier
aj napriek tomu, ze armada vyzyvala ludi, aby nevychadzali na ulice, erdoganovi sa svojimi vyzvami podarilo dostat ludi von
krv co potecie bude na jeho rukach
erdogan moze zdielat ubikaciu s janukovycom
nutena islamizacia, represie voci opozicii a novinarom, potlacanie ludskych prav
erdoganovi prave vystavuju ucet
armada vyzyva aby ludia nechodili von
erdogan vyzyva ludi aby sa postavili armade
kolko mrtvych si pripise erdogan na svoje konto?
este si sa neodnaucil vymyslat si to, co tvoj oponent nepovedal?
:DD
armada nijako civilistov neohrozuje, ale Erdogan vyzyva svojich priaznivcov aby sa jej postavili
zbabelec chce rozputat obciansku vojnu
nehovor
ja pozeram asi 6 agentur naraz a vsetci pisu ostosest
:DD
ty budes asi z tych jednoduchsich trollov
:D
hnus - Erdogan vyzyva svojich priaznivcov aby vysli do ulic a postavili sa armade
prakticky vyzyva na krviprelievanie a obciansku vojnu vo vlastnej krajine
hnus
teba by tibor hned bral do "redakcie" !
:DD
ludske prava a demokracia prave vyhravaju nad nabozenskym fanatizmom
super
:D
na obciansku vojnu prakticky vyzval erdogan
ludia z turecka v poslednej dobe emigrovali hlavne kvoli tomu, ze sa z turecka staval pod vedenim erdogana "nabozensky stat"
ak sa misky vah teraz prevazia zase na stranu vacsej sekularizacie, tipujem, ze dost mojich znamich sa do turecka vrati
co to mrmles? tu hore ta nepocut
ale pisu, ze vojaci civilistov nijako neohrozuju, to len Erdogan ich zbabelo vyzyva aby sa postavili vojakom
prakticky vyzyva na krviprelievanie vlastnych obcanov
rusku stihacku zostrelila turecka armada
:DD
preboha, len to nehovor rusofilnej uderke
:D
Odporúčame