Lenže poslanec sa touto trápnou príhodou vzápätí pochválil na sociálnej sieti, aby zožal ovácie svojich spolustraníkov a mnohých ľudí, ktorí sa hlásia do tábora „rozumných a slušných“.
naozaj?
pretoze povodna sprava hovorila o tom, ze Poliacik zvrejnil sukromnu komunikaci s Osuskym
aj ked pravdepodobne s Osuskeho dovolenim, tazko ale hovorit, ze sa poslanec "vzápätí pochválil na sociálnej sieti"

