to je poriadny hnus
otvorit si vinko a pripit si na porazku nabozenskeho fanatizmu v zaujme ludskych prav a demokracie
:)
ludske prava a demokracia prave vyhravaju nad nabozenskym fanatizmom
super
:D
kremelska nie je ale obcas im ujde host : Jan Schneider alebo hlupak Benjamin Kuras napriklad
anaaalytik : ze vraj kvoli tomu, ze armada chce tvrdsie postupovat proti kurdom a priatelit sa s ruskom
:DD
tak toto velmi potesi mojich tureckych kamosov, co emigrovali z turecka hlavne kvoli tomu, ze ho erdogan zacal transformovat na "nabozensky stat"
puttlerov mopslik to ma zratane
ten si len vymysla bludy ako nizsie o vyhlaseni Kerryho
nic take na ct24 nebolo
podla ruskych trollov to tu malo byt uz aspon dva roky
:DDDDDDDDDDDDDDDDD
Admin v prvom rade riesi, aby tu nedochadzalo k adorovaniu Vaskeho fasistickych nazorov
Vaskeho konanie je ovela nebezpecnejsie ako ta facka ktoru dostal
mimochodom, uz ste tu raz jedno napadnutie STBakom obhajovali a ako ten STBak nakoniec dopadol ?
:DD
postrielat politikov - to je Vaskeho "nazor"
som si isty, ze policia uz konat zacala
ze to dokaze nosit slnecne okuliare este neznamena, ze je to clovek
:DD
aj ty ochotne Vaskemu zahajlujes do kamery na poziadanie ako ostatni jeho adoranti, ktorych on sam nazyva "Vasky-Jugend"
?
:DD
dalsi clen Vasky-Jugend ako vas nazyva vas Vodca
:DD
len neviem, co bude s tou vasou "krvavou revoluciou plnou mrtvol", ked vyplakavate nad jednou fackou od lekara (aj ked v tomto pripade mal zasahovat radsej veterinar)
:DD
ked stbak Machala napadol Janovica si pisal :
"pan machala, mate moje sympatie ♥
Nahlásiť | Ignorovať abraxas abraxas
992397 20.04.2012
09:55
"
a to ze neznasa fasizmus sa prejavuje tym, ze vas, svojich adorantov, nazyva "Vasky-Jugend" a spolocne s vami hajluje ?
:DDD
ako napriklad na YT :
Rudolf Vasky (9 months ago) : Heil Meine Jugend !
Odporúčame