ale si mi dal!
:D
akoze nie ? ved mavas tymi obvineniami ako sa ti zachce :
"nuž máš pravdu...Karadžič dostal za Srebrenicu a ďalšie zločiny 40 rokov...
Orič dostal za Srebrenicu dva roky a nakoniec oslobodenie..."
tak uz si sa vyjadril k Oricovi a Seseljovi
este sa vyjadri k zvysnym 159tim pripadom, nech vieme ako spravne mal ICTY rozhodnut
lebo ved dojmy jednotlivca su dolezitejsie ako medzinarodny tribunal zlozeny z desiatok sudcov z celeho sveta
niekto predava
a
niekto zase predvadza svoje "lietadla" sko stoja v hale
:DD
suhlasim !
misun vyhladava najvyberanejsiu spolocnost, len co je pravda :
to je ta "vseslovanska vzajomnost" :
apologeti slovanskych zverstiev uz opat relativizuju a ospravedlnuju srebrenicky masaker
presne v linii obhajoby stalinovych zverstiev veducich k milionom obeti, v liniii obhajoby ruskej agresie na ukrajine, v linii obhajoby ruskych vrahov letu MH17
hnus
ty si naozaj taky ked po celej tej procedure kde ti ukazuje z coho vsetkeho bol Karadzic obvineny, kolko ludi svedcilo, ake su spisy zlozite a ze napriklad rozhodnutie ma 2615 to teraz opat zas a znova zredukujes na
"za Srebrenicu"
?
:D
to nic neznamena, taky bol status este pred rozhodnutim PCA o pravomociach v jednotlivych bodoch
cakal by som teda odporovanie zdovodnenej jurisdikcii PCA
a dovod preco nesuhlasim s tymito redukciami je , ze ich nezmyselne pouzivas v dalsich nepravdivych vyrokoch :
"aha..takže Srbi za 8000 obetí dostali 15 a viac rokov...a Bosniak za niečo vyše 1000 dostal dva roky a nakoniec bol oslobodený..."
asi si nepochopil preco som pouzil tie uvodzovky
vysvetlim
ked napisem, ze
nie neboli sudeni "za Srebrenicu"
je jasne, ze nesuhlasim s redukciou ze boli sudeni len "za Srebrenicu"
a mam pravdu
nikto nebol obvineni len "za Srebrenicu" alebo "za 8000 obeti" alebo "za vojnove zlociny"
formalne maju obvinenia stovky stran a uz to asi po sty krat opakujem
:D
ano a este neochvejne presvedcenie ze Oric mal byt odsudeny, hmmm
a co zvysnych 160 pripadov?
tam mas ake dojmy ?
tak aspon, ze teraz uz vies o tom, ze spisy ICTY su verejne
tak sup sup studovat a o desat, dvadsat rokov nam mozes vysvetlit preco je ICTY zaujaty
alebo vlastne nieee ty nemusiiiis
ty mas predsa argument o pomeroch obvinenych etnik a dvoj-otazkove pravidlo, podla ktoreho ma sud odsudzovat
tak potom nist
:DD
wau
cinska agentura a cinska vlada urcite v tomto spore budu nezaujaty, ze ?
:)
este jedine, ze by si nam sem hodila nazor tych "právnych expertov" , co tvrdia, ze je to nezakonny proces
ale no zase sa nerob nechapavym
v dobe ked si pisal tamtie zjednodusene verzie si ani netusil o spisoch - tym hlavne myslim to, ake obrovske objemy tie spisy zaberaju
tak ma zase nepasuj do role jedineho cloveka, co vie ze sudy pracuju so spismi
dakujem
:)
to si usudil z mojho vyjadrania spred desiatich minut ?
"Ja som nikde netvrdil, ze "nebol odsudeny za genocidu" ja len stale tvrdim, ze sumarizovat cely Karadzicov proces tvrdenim, ze Karadzic "bol odsudeny za genocidu" - je simplifikacia pre jednoduchsich"
brilantna dedukcia !
:DD
nucham nucham slanecka
:D
ved sa neokunaj a povedz rovno, ze podla teba taky sudcovia su v ICTY a stalo sa to vtedy a vtedy
hm?
nemas odvahu , co ?
:DD
prosim ta :D
ked si pisal, ze :
"Srbi za 8000 obetí dostali 15 a viac rokov"
"Bosniak za niečo vyše 1000 dostal dva roky"
"napríklad taký Karadžič bol obvinený práve za vojnové zločiny, zločiny proti ľudskosti, genocídu (hlavne v súvislosti s masakrami so Srebrenicou)"
---------------------------- ----------
si este o ziadnych spisoch ani nechyroval
:DDD
ale ved na co - tebe predsa stacia odpovede na dve otazky :
ano a ano a sup s tebou do lochu
ze ci to asi nebude dovod preco nie si jednym zo sudcov ICTY
:D
Odporúčame