s uzasom sledujem ako vylucili teroristicky utok uz po niekolkych hodinach
s uzasom sledujem ako vylucili teroristicky utok uz po niekolkych hodinach
Egyptian cabinet said: "Military planes have discovered the wreckage of the plane... in a mountainous area
ale necudujem sa ked lifenews ma v clanku o presnom mieste havarie toto :
to klamstvo mate z RIA Novosti.
zeby rusi zahajili dezinformacnu kampan? v klamstve sa dokonca odvolavaju na Reuters, ktore pise uplny opak
Тела 150 человек обнаружены в районе крушения российского авиалайнера в Египте, сообщило в субботу агентство Рейтер со ссылкой на источник в египетской службе безопасности с места происшествия.
РИА Новости http://ria.ru/incidents/20151031/1311368541.…
aaa oblubene lifenews, ktore vitazoslavne reportovalo 17.jula 2014, ze separati zostrelili ukrajinsky an-26 BUKom a po polhodine vsetko popreli . . .
to ma byt ta horska oblast?
to bude nad jeho schopnosti
a ste mimo aj s tym vlastnikom lietadla
v zaznamoch sa pise, ze toto lietadlo mala ruska spolocnost leasnute od ILFC (Irsko) a neskor od AerCap (Holandsko) - AerCap kupil ILFC
to urcite, podla umiestnenia fotky v taliansku usudil, ze ide o taliansku spolocnost
poriadny bullshit
cela historia lietadla je tu.
mimochdom v roku 2001 utrpelo tailstrike
rusi pisu, ze lietadlo malo problemy s motorom - za posledny tyzden niekolkokrat technici riesili, ze nemohli nastartovat jeden z motorov
plus sa objavili nejake svedectva, ktore hovoria o horiacom motore
toto uz bohuzial egyptania popreli . . .
tipnem si zanedbany technicky stav
za poslednych 8 dni letelo toto lietadlo 17 krat a hovori sa o problemoch s motorom
"clovek", ktory obdivuje hitlera a nazyva zeny domacimi spotrebicmi teraz adoruje putina
ake vystizne!
logika ti nejde, to uz vieme, ale asi ti unikli aj jeho ostatne senilne vyjadrenia
ako napriklad o zenach, "ktore by sa mali obliekat do bieleho ako ostatne domace spotrebice"
senilny ecclestone je uz vsetkym na smiech
ved co cakat od cloveka, ktory obdivuje hitlerovu "schopnost veci dokoncit"
ale ja som optimista.
tipujem, ze drviva vacsina clenov miestnej rusofilnej uderky ma na chrbte podobny pocet krizikov ako hlupak bernie
a to je velmi povzbudzujuce
velmiprekvapkany uz chcel davat trestne oznamenia na CTK, pritom ale len zase prachsprosto zavadzal, ze ich nespajaju s Ruskom :
TrendMicro : "Operation Pawn Storm is an ongoing campaign. In our latest research, we find that the Russian spies behind Pawn Storm apparently do not discriminate."
a presne v linii ruskej propagandy nam sem "odcitoval" zo spravy vetu, ktoru nedokoncil. cela je takto :
"But our research also shows that while Pawn Storm’s targets have mostly been external political entities outside of Russia, a great deal of targets can actually be found within the country’s borders. Some of their “local” targets include peace activists, bloggers, and politicians."
kyrgyzsky zoldak hovori o zhnuseni ruskou propagandou, ktora ho zlanarila ist bojovat na ukrajinu :
aktivni ruski generali veduci vojnu na ukrajine
nechces sa radsej venovat vareniu, dedulko?
ked sa hodi, tak je zrazu uzemie ovladane ruskymi teroristami "ukrajinske"
Odporúčame