mne moja "zapadna" mzda pravidelne rastie, premie chodia - cestujem, platim za kulturu, knihy, obcas nejake to umelecke dielo, tovary nakupujem po celom svete
nemam s tym najmensi problem :)
mne moja "zapadna" mzda pravidelne rastie, premie chodia - cestujem, platim za kulturu, knihy, obcas nejake to umelecke dielo, tovary nakupujem po celom svete
nemam s tym najmensi problem :)
a to povodny rusky rozpocet na 2015 sa opieral o priemernu cenu 100$ za barel
nielenze ho pocas roka niekolkokrat operativne zoskrtali, ale v stredu skrtli dalsich 150 milionov rublikov aj z budgetu pre 2018 FIFA World Cup
a zlaty rubel opat vo vysinach
samozrejme na grafe USD/RUB
ak pokuty neboli, tak rusofil si ich vymysli
to je mile :)
a aj preto vedu v celosvetovom rebricku miery potratov, ze?
v Rusku ma kazdy plod asi 50 percentnu sancu, ze sa narodi
ale pred takymi 15timi rokmi to bolo ovela horsie - v roku 2001 bolo potratov skoro dvakrat viac ako narodenych deti
najsmutnejsie ale na tom je, ze najcastejsi dovod pre UPT je pre rusku zenu ten ekonomicky
genocida sem genocida tam
rusofilna uderka pouziva tento termin tak, ze obete skutocnych genocid sa v masovych hroboch obracaju
alebo uzivatel Terakota 6.12.2014 :
Jean-Yves Le Drian a šéfovia rezortu obrany berte na vedomie, že v obchodných podmienkach ani v dodatkoch neboli uvedené žiadne podmienky súvisiace s situáciou v Ukrajine. Takže Rusko neporušilo žiadnu dohodu a riadne platilo za tovar. Pokiaľ medzinárodný súd nebude kľučkovať ako zajac pred guľkami, tak podľa platných medzinárodných zákonov to Francúzsko by malo schytať až bieda.Vrátiť zaplatenú čiastku a pokuta za porušovanie medzinárodných dohôd je nemalé fiasko Francúzov.
rusofilna uderka si uz nepamata ako sa vytesovala pod clankom nizsie. a nakoniec je vsetko inak :D
Francúzske odškodné Rusku za nedodanie lodí môže narásť
to incidenciu HIV v Rusku vystreli do novych vysin a zacnu tam chodit misie WHO ako do africkych krajin
uz len pohlad na prevalenciu HIV v Rusku je sokujuci - je priblizne stonasobne vyssia ako napriklad v SR
zeby tych ruskych homosexualov bolo percentualne viac ako v ostatnych krajinach, ked ma Rusko take problemy s HIV ?
no a mistraly si moze rusofilna uderka pripisat do zoznamu svojich deluzii :
mistraly rusi dostanu - nedostali
ak ich nedodaju, zaplatia vysoku pokutu - ziadnu pokutu neplatili
+
krym neobsadili ruski vojaci - sam putl3r priznal nasadenie neoznacenych ruskych vojsk
sankcie rusko poslinia - ruske HDP klesa
cena ropy stupne - ropa klesa
atd
atd
atd
otazka dna:
bude aj nadalej rusofilna uderka tvrdit, ze "nakoniec rusi lode aj tak dostanu" ?
oo aky insitny ekonom.
nechcel by si nas poucit o tom, cim su kryte dnesne peniaze ?
literarny prostriedok ako argument ?
no ked to potrebujes...
ach vy rusofilni konspiratori . . .
zasadne konspirujete proti occamovej britve, ze?
to znamena, ze podla vasej chorej mysle nevysla sprava o posilnovani dolara, pretoze dolar posilnuje, ale prave preto, ze oslabuje
nielenze je to ocividny konspiratorsky a hlupy konstrukt, ono aj samotne vydavanie sprav o posilovani dolara za ucelom jeho posilnenia je uplna kravina a v skutocnosti to ma skor opacny efekt
a co ako?
to ma byt akoze narok na arktidu ten posledny dokaz o expanzivnej politike Ruska ?
ruske chutky su akurat tak celej globalnej spolocnosti na smiech
KONTAKT, REDAKCIA
==================
MAJITEĽ A PREVÁDZKOVATEĽ MAGAZÍNU
Marián Prekop
email: [email protected]
tel.: +421 907 452 316
PREVÁDZKOVANÝ POD SPOLOČNOSŤOU
Emília Prekopová - SLUŽBY
Pruské 9
018 52 Pruské, Slovensko
IČO: 40 379 621
ze "nazorobcana.sk" !
toto ma byt adresa redakcie ?
alebo skor adresa bieleho kona, na ktoreho je tato ruska propagandisticka stranka zaregistrovana?
no a? ved to je len metro
v takej aglomeracii ako je moskva nie je problem z periferie zaplatit tych 300 rublikov za listky tam a spat
a ked uz hovorim o periferii - skus sa spytat ruskych dochodcov, ktori byvaju v blizkosti velkych miest.
kedze prispevky na dochodok plati aj mesto, vacsina dochodcov je ilegalne prihlasena u svojich znamich alebo pribuznych, ktori byvaju uz na uzemi mesta a tymto sposobom sa dostanu k dochodku, ktory je o par stoviek, v lepsom pripade o tisicku dve vyssi ako keby priznali svoje skutocne bydlisko
to je kazdodenna ruska realita
Odporúčame