ved to tu daval akoze abbot spochybnuje video
vy ste fakt taki nechapavi?
ved to tu daval akoze abbot spochybnuje video
vy ste fakt taki nechapavi?
Oveľa menšia skupina expertov navštívila miesto nešťastia vo štvrtok, keď ukrajinská armáda ukončila bojové operácie proti proruským separatistom.
to sa pisalo v clanku z 1.8.2014
ten to kopci lebo si mysli, ze tam je to "ne"
vy ste fakt dost jednoduchi
RIA -> RT -> SputnikNews
vsetko pod taktovkou ruskej vladu a samotneho putina
a v akom poradi idu robit tie rekonstrukcie ?
najprv su-25 izraleskou raketou a potom BUKom
alebo
najprv BUKom a potom su-25 izraelskou raketou ?
alebo sa pokusia obidve verzie spojit do jednej?
a vobec - spolupracuju vobec ti ruski experti navzajom alebo len sutazia o najobskurnejsiu verziu ?
Israeli-made air-to-air missile may have downed MH17 - report
nemal by si radsej otvorit fyziku pre zakladne skoly?
asi tazko na to miesto niekto utocil, ked tam separati veselo zahladzovali stopy este tri dni po zostrele
ze 80km ! no to si snad robis srandu, tebe ta fyzika naozaj nejde.
zmizlo zo sekundarneho radaru, pretoze prestal fungovat odpovedac. primarny radar videl trosky - presne ako ukazuju ruske data
az na to, ze rusi sa tieto trosky na primarnom radare snazili vydavat za stihacky, ktore sa tam objavili po zostrele
proste hlupa ruska propaganda
co tak borisko napisat o tejto "piete"
MH17 ceremony turns into flag-waving protest by pro-Russian separatists
17 18 19 jula 2014
sa tam pozorovatelia este ani nedostali
separati zahladzovali stopy
ale to uz je v linkoch vyssie
chcel by som vidiet tie hnacie jednotky po zasahu raketou z BUKu, ty fenomen
a vobec cely trup
jednotlive trosky boli rozosiate aj 10km od seba - jednoznacne ukazuje, ze trup sa rozpadol hned po zasahu raketou
separati blokovali pristup niekolko dni po zostrele
zahladzovali stopy, nicili dokazy
aj tak im to nebolo moc platne
to hovori ten, co tu vcera dostal vyprask zo zakladoskolskej fyziky a tvrdil, ze vypocitat dlzku horizontalneho vrhu moze len genius a drzitel nobela ?
gut :)
Odporúčame