Veliteľ povstalcov priznal, že separatisti mali rakety BUK
1. "ukrajinci priznali..." je velmi daleko od "RIA Novosti hovori, ze " . . .prováděla ukrajinská armáda cvičení"
- keby sa ukrajinci priznali, tak sa to dozvieme aj s inych zdrojov ako len z hlasnej truby ruskeho ministerstva informacii. navyse ani clanok RIA novosti nepouziva konstrukciu "ukrajinci sa priznali". to si si tam doplnil len sam
2. opat pekne vidno ako funguje propagandisticka informacia
- najprv vykonstruovany nezmysel a potom polotechnicke blaboly pre menej chapavavych, aby tomu dodali na vaznosti
3. takze ukrajinski vojaci sa rozhodli ist si zacvicit na uzemie ovladanym rebelmi a v oblasti, kde im rebeli uz v minulosti zostrelili niekolko lietadiel pouzivali SUcka ako cvicne ciele
vladimir mal tuto noc velmi bujare sny asi