ano aj preto ho ludia vypiskali
ich kameru som videl na albertove uplne v predu. protest uz ale asi neukaze, ze ?
ano aj preto ho ludia vypiskali
ich kameru som videl na albertove uplne v predu. protest uz ale asi neukaze, ze ?
trapne sa tu necitite len preto, ze ste si tu z toho spravili rusofilnu nastenku
v realnom svete medzi ludmi radsej drzite hubu, lebo by ste pri kazdej diskusii dostali nalozene
prdlajs jeho nazor. on ziaden nema
len to skopcil z presne takeho blogu ako hovori cirkusRoberto
ak ma stipku rozumu, tak si berie z moskvy lietadlo priamo na zapad
ale je pekne vidiet, ze si rusko hlada rovnocennych partnerov
ale ved rusofilom stacilo, ze sa zmenila vlajka v AISe na rusku a uz oslavovali predanie mistralu
a ty medzi nimi
ale ta vlajka je uz zase spat francuzska, ouch
aj ja by som si to prial
paska ako smeracky kandidat na prezidenta = 100% debakel smeru
tak este k tomu australskemu ospravedlneniu vo forme obrazku (pre tych <80)
zeby dostal konecne rozum? no, vdaka patri hlavne putinovi
veru veru , v totalite je najlepsie hlasovat nohami dokym sa da :
Russia's statistics service Rosstat data shows 186,382 moved abroad in 2013 and 122,751 in 2012, compared to 36,774 in 2011 and 33,578 in 2010.
But experts say the real number is much higher.
kognitivne schopnosti rusofilnych mononeuronov su uzasne !
hlavne ked ruska propaganda pouzila fotku udajne zadrzaneho pasu, ktora vznikla tri roky dozadu v Keni
tak vyzera to, ze po ukrajine, pobalti a karibiku bude musiet rusko otvorit frontu aj v bielorusku :
Belarus economy minister: We will boost economic ties to West if Ukraine conflict drags on
hlavne kvoli trollingu na americkych strankach.
“What, you think crazy Russians all learned English en masse and went off to comment on articles?” said Leonid Bershidsky, a media executive and Bloomberg View columnist. “If it looks like Kremlin shit, smells like Kremlin shit, and tastes like Kremlin shit too — then it’s Kremlin shit.”
ved instrukcie z farmy trollov pri petrohrade su jasne :
anonymous international : "On an average working day, the Russians are to post on news articles 50 times. Each blogger is to maintain six Facebook accounts publishing at least three posts a day and discussing the news in groups at least twice a day. By the end of the first month, they are expected to have won 500 subscribers and get at least five posts on each item a day. On Twitter, the bloggers are expected to manage 10 accounts with up to 2,000 followers and tweet 50 times a day."
a pritom znamou armadou trollou disponuje kremlin
tu skor plati: pes, ktory steka je strbavy
karibsky fasizmus na vzostupe a hrozba genocidy ruskeho obyvatelstva v karibiku si to priam vyzaduje!
dalej argentina, luxembourg, juzna korea odmietli separatisticke volby ako protiustavne a proti dohode z minsku.
kazdeho, kto chce poznat postoj ostatnych krajin z prvej ruky a nie z RIA novosti
zatial usa, chad, rwanda, nigeria a jordan odmietli volby v donbase a oznacili ich ako porusenie dohody z minsku
sledujte online :
Odporúčame