kde som pisal o rusoch?
dalsie vyhovorky a popieranie ucasti ruska na eskalacii napatia na ukrajine, sledujte tu - online prenos z dnesnej bezpecnostnej rady OSN
nenafilmovana a neviditelna kolona neoznacenej vojenskej techniky a tankov v donecku :
kazde video je ine, ani jeden post nie je duplicitny.
na to, ze su to "neviditelne" kolony je tych videi az az.
dame este? neboj, nebude "to iste" ale nejake unikatne.
nenafilmovane, neviditelne a neoznacene tanky smer doneck (9.11.2014)
v tomto musim dat markovovi jednoznacne za pravdu!
je uplne jasne, ze kratko po akejkolvek silovej intervenci ruska v pobaltskych statoch by dovody rusofobie jednoducho prestali existovat
nenafilmovany konvoj neoznacenych tankov od euronews :
"Navyse OBSE dlhodobo tvrdi o nezasahovani RF do bojov."
loz ma kratke nohy
:)
a pravnk asi nebudes, to by si vedel, ze podnet by si mal poslat na Radu pre vysielanie a retransmisiu
pliest do toho sukromne firmy je irelevantne.
takze nejake porovnanie sukromna firma vs sukromne medium je irelevantne.
pouzil som snad vyraz "sukromna firma"?
ale ak si taky pravnik:
1. ukaz mi preco nemoze. (tym padom by boli aj pravidla diskusie ilegalne)
2. podaj podnet
no, okrem toho, ze vpravo dole je "libija 2011", tak :
Buildings ravaged by fighting are seen through another damaged building in Sirte, Libya, Oct. 2011.
media spadaju pod INY zakon(zakon o mediach), nez sukromne firmy
-irelevantne
ak mas podozrenie, ze Pravda.sk porusuje zakon, pokojne podaj podnet.
Pravda.sk je narozdiel od RIA Novosti nestatnym mediom.
Moze si kontrolovat diskusie ako sa jej paci . . .
tak, on je tiez urcite spokojny. bez debaty
nebud smutny.
ved to je prave dokazom, ze pravda vitazi nad lzou !
aj Pravda si uvedomila, ze nechce byt len hlasnou trubou ruskej propagandy, ktoru tu siria rusofilni prispievatelia oblbnuti vladimirom vladimirovicom
som rad, ze som k tomu mohol prispiet :)
Odporúčame