aki pasazieri prosim ta?
hned ta tu niekto vyskolil z tvojich kydov, tak si to nakoniec prekrutis, aby sa ti to hodilo?
bavime sa o pilotoch, ktorych povinnostou je sledovat premavku okolo seba.
aki pasazieri prosim ta?
hned ta tu niekto vyskolil z tvojich kydov, tak si to nakoniec prekrutis, aby sa ti to hodilo?
bavime sa o pilotoch, ktorych povinnostou je sledovat premavku okolo seba.
no a rusky forenzny team nazhavi elektronku a do par dni odhali, ze ide o podvod.
pohodicka, neboj
o vasa magnificencia, dakujem, ze ste mi to objasnili!
ale preco ste to nedokoncili? preco to lietadlo spadlo?
podla vasej verzie asi preto, ze letelo rovno...
jeeeej, este daj aj to video z casu zostrelu z rovnakej telky, ako sa rebeli chvalia ze zostrelili an-26
zatlka chlapec zatlka :)
znovu sa pytam - kde je ten zaznam rozhovoru s reuters, ktory ma preukazat, ze to nepovedal? ved ho sam ma :)
alebo zeby nie ?
USA sa naucilo davkovat klasifikovane informacie z rozviedky uz pocas studenej vojny a naramne sa im to vyplatilo napriklad v pripade KAL007
jedna strana :
General Secretary Yuri Andropov, on the advice of Defense Minister Dmitriy Ustinov, but against advice of the Foreign Ministry, initially decided not to make any admission of downing the airliner, on the premise that no-one would find out or be able to prove otherwise.
druha strana:
The U.S. adopted a strategy of releasing a substantial amount of hitherto highly classified intelligence information in order to exploit a major propaganda advantage over the U.S.S.R.
kde je ten zaznam rozhovoru s reuters?
lebo to video, co ruska propaganda linkuje k tejto informacii nema s rozhovorom s reuters nic spolocne
takze
1. Velitel praporu prizna, ze ina jednotka rebelov disponovala BUKom. Hovori o nezhodach s Borodaiom a o totalnej dezorganizacii velenia. Tiez o tom, ze on by nijaku zbran nepouzil voci nikomu, kto ho neohrozuje a postazoval sa na to, ze musi hajit jednu stranu, aj keby si myslel opak
2. Ruska propaganda nasledne vyda clanok, ktory jeho interview s reouters popiera a odvolava sa na zaznam rozhovoru. Propagandisticke media k tomu potichucky prilinkuju video, ktore ale nema nic s rozhovorom poskytnutym pre reuters.
3. Aby sa informacny sum este zvysil, propagandisticke media vydavaju hufne spravy o tom, ze maju informacie o dezerterovi, z ktoreho si spravia obetneho baranka.
vtip?
- body 2 a 3 sa stali az po bode 1
- ziadny zaznam rozhovoru s reuters, ktory by poprel chodakovskeho slova neexistuje
1. Chodakovsky - Reuters
2. Rebel z Torezu - Corriere della sera
prvy tvrdi, ze rebeli BUK mali a po zostreleni ho prepasovali do ruska
druhy tvrdi, ze jeho jednotka dostala rozkaz najst ukrajinskych parasutistov, ktori mali vyskocit zo zostreleneho lietadla
spolocny znak - bez er uu
keby tym dvom ruskym prasiatkam na tlacovke netrcala z vrecak flaska vodky a nemali prsty zamastene od slaniny, ked si uslintavo preratavali odmeny v USD vyplatenu priamo vladimirom vladimirovicom, tak by som aj uveril :)
myslis ako tych svedectvach, ze rebeli mali BUK a pouzili ho?
pridajte sa k pro-ruskym rebelom na vychode ukrajiny.
spravite nam vsetkycm velku sluzbu :)
ano ved hovorim, ze k tomu vy rusofili smerujete uz od dlhsie, odkedy sa to zacalo takto pekne rucat.
"ano aj keby MH17 zostrelili separati, moze za to UA."
ze?
" americkej druzice ktora v danom case prelietala nad oblastou"
hovori kto? ti dvaja ruski potrati spred najvacsej ruskej obrazovky, na ktorej zvyknu sledovat maximalne tak nu pogodi?
to si urcite vsimli aj tie SUcka,
ci vlastne SUcko a americku stihacku,
ci vlastne lietajuce spagetove monstrum
tuto hru s vami uz hrat nikto nebude.
x odbornikov na vojensku techniku potvrdilo, ze lietadlo mohli zostrelit aj s tym, co vidno na fotkach napriklad z Luhansku. dokonca aj to, ze vela miestnych muzov preslo vycvikom obsluhy na vojne. ale BUK dostali predsa aj s obsluhou, ze ano :)
takze
1. Velitel praporu prizna, ze ina jednotka rebelov disponovala BUKom. Hovori o nezhodach s Borodaiom a o totalnej dezorganizacii velenia. Tiez o tom, ze on by nijaku zbran nepouzil voci nikomu, kto ho neohrozuje a postazoval sa na to, ze musi hajit jednu stranu, aj keby si myslel opak
2. Ruska propaganda nasledne vyda clanok, ktory jeho interview s reouters popiera a odvolava sa na zaznam rozhovoru. Propagandisticke media k tomu potichucky prilinkuju video, ktore ale nema nic s rozhovorom poskytnutym pre reuters.
3. Aby sa informacny sum este zvysil, propagandisticke media vydavaju hufne spravy o tom, ze maju informacie o dezerterovi, z ktoreho si spravia obetneho baranka.
vtip?
- body 2 a 3 sa stali az po bode 1
- ziadny zaznam rozhovoru s reuters, ktory by poprel chodakovskeho slova neexistuje
asi nema VK ako Strelkov, co ?
a fakt nenasiel? to som ta teda velmi precenoval :)
okrem ineho hovoril aj o rozkoloch medz nim a borodaiom a totalnej dezorganizacii velenia.
a zaujimave, ze ani sam borodai nepoprel jeho slova, len dalej tvrdi, ze "oni BUK nemali"
Odporúčame