"táto naša pravdolaskova tv určite nemá zdroje .ru"
citim sarkazmus? alebo len demenciu?
"táto naša pravdolaskova tv určite nemá zdroje .ru"
citim sarkazmus? alebo len demenciu?
som zvedavy kolko este verzii nam prinesie ruska propaganda. uz ich tu mame od nich aspon 5
jedina verzia, ktora sa nemeni a silnie pridavanim novych koherentnych informacii je ta o rebeloch, ktori mali BUK,
doviezli BUK na miesto,
vystrelili z neho na udajny an-26
pochvalili sa tym na internete, v televizii aj vlastnym jednotkam
isli prehladat miesto havarie, aby zadrzali udajnych ukrajinskych parasutistov
zistili, ze zostrelili civilne lietadlo
prepasovali BUK spat do ruska
vsetko z rebelskych zdrojov, ani nie ruskych, ani americkych
aha takze ked to preberie tv joj z BODKA ER UU , tak uz to nie je ER UU ?
abraxas:
25 июля 2014, 09:40 (мск) | Политика | РИА Новости
В силовых структурах Украины есть версия, что Boeing сбили на учениях
hovoria ruske RIA novosti:
RIA Novosti (Russian: РИА Новости):
sometimes shortly RIA (Russian: РИА) is one of the largest news agencies in Russia.[1] Operating under the purview of the Russian Ministry of Communications and Mass Media, RIA Novosti is headquartered in Moscow and operated about 80 bureaus internationally.
akych nasich ? myslis tychto ?
RIA Novosti (Russian: РИА Новости):
sometimes shortly RIA (Russian: РИА) is one of the largest news agencies in Russia.[1] Operating under the purview of the Russian Ministry of Communications and Mass Media, RIA Novosti is headquartered in Moscow and operated about 80 bureaus internationally.
iste, tomu niet asi co vytknut.
v momente ako sa UA dozvedela o BUKu separatistov, mala informovat Eurocontrol.
skoda, ze separati boli so strielanim velmi nedockavi (z coho ich usvedcuje aj zaznam komunikacie) a z BUKu vystrelili hned prvy den ako ho dostali na poziciu.
v stredu doviezli, vo stvrtok vystrelili
cela teoria :
takze su-25 pocas stupaveho letu na hranici svojich moznosti (MAX 7000m) vystrelila raketu, ktora zasiahla B777 na hranici svojho doletu.
navyse maximalna rychlost su-25 je podobna tomu B777, akoby asi chrhlala pri stupavom lete nad 5000 metrov v snahe priblizit sa B777 spokojne letiacemu vo svojej hladinke ?
Su-25 :
Service ceiling:
7,000 m[98] (22,965 ft) CLEAN
5,000 m (16,000 ft) with max weapons
Skupina vysetrovatelov nasla doteraz najvacsi kus z trosiek MH17 spolu s dalsimi ostatkami obeti:
http://www.news.com.au/travel/travel-upd ates…
reebeli po tomto opat stazuju pristup k troskam:
Skupina vysetrovatelov nasla doteraz najvacsi kus z trosiek MH17 spolu s dalsimi ostatkami obeti:
http://www.news.com.au/travel/travel-upd ates…
reebeli po tomto opat stazuju pristup k troskam:
a "info" nie je zo vcera, ale spred troch dni :
Kyjev odmítl vydat nahrávky z řídícího střediska letového provozu. Tajná služba SBU vtrhla do řídící věže a zkonfiskovala veškeré nahrávky! Zmocnila se letu MH17 farmaceutická lobby, která potřebovala zkušební subjekty?
Ze světa Čec 22, 2014
jasneeee, z kieva :)
RIA Novosti (Russian: РИА Новости):
sometimes shortly RIA (Russian: РИА) is one of the largest news agencies in Russia.[1] Operating under the purview of the Russian Ministry of Communications and Mass Media, RIA Novosti is headquartered in Moscow and operated about 80 bureaus internationally.
potom, ako vysetrovacie timy objavili dalsie trosky lietadla spolu s telami obeti, pro-rusky teroristi opat vyrazne stazuju pracu vysetrovatelom z holandska :
Dutch officials say the rebels are still making access to the site difficult. (SOUNDBITE)(English) JAN TUINDER, HEAD OF DUTCH POLICE MISSION IN UKRAINE, SAYING: "There are still some lunatics taking cautions (actions) that it is very hard for us to get to the bodies, to get to the remains. You call it terrorists, to me it is criminals but it is very nearly the same."
ruska propaganda od zaciatku prinasa naozaj koherentne informacie
"kyjev ma problem vydat nahravsku z dispecerskej veze"
je cisto vyplodom vasich konspiratorskych stranok, ktore ta predsa tak varovali "Nepouzivaj tu mikrovlnkuu! Zle ti to spravi na modzog!"
zaznam komunikacie s vezou je ulozeny aj palubnom recorderi, len tak mimochodom.
a to video ?
kecy kecy kecy
Kde tam ten prudkointeligenty anglicky hovoriaci rusak hovori o tom, ze "Kyjev dnes odmítl vydat audio nahrávky mezinárodní vyšetřovací komisi" ?
nikde.
jedine, co hovori, ze kyjev ziadny zaznam zatial nevydal :)
navyse - recorder obsahuje aj komunikaciu s riadenim, takze zaznamy su dva
len to by si musela mat nieco v hlave a neuvazovat prudko logicky ako tvoj kamos cest :
"ak zaznam nevydal, tak on zrejme niekto ziadal, nie?"
- akurat tak razne poprel, ze BUK mal jeho prapor. ale to reuters ani netvrdil
- ruska propaganda si domyslela nejaky zaznam, ktory ma dokazovat, ze nic take nepovedal
- taky zaznam ale samozrejme neexistuje
- naopak, existuje zaznam reuters :
na tebe vidno, ze veda je dnes na vysokej urovni a je schopna vypiplat kadejaku poskodenu zygotu.
naozaj logika?
tebe napriklad asociacia fritez nevydala povolenie chodit medzi civilizovanu spolocnost.
uz chapes rozdiel, logik?
Odporúčame