vidim, ze veda je dnes na vysokej urovni a je schopna vypiplat kadejaku poskodenu zygotu.
no ale pokial nas budu potratove kliniky zasobovat takymito genetickymi omylmi ako ty, s ktorymi si budem moct po veceroch vytierat prdel, mam preco zit a naramne sa bavit!
inak vrele gratulacie rodicom - take nieco sa v zajati podari odchovat raz za patdesiat rokov!


