Chcem hlavne zdoraznit jeho motivaciu, preco vobec hovoril. Kvoli rozkolu s Borodaiom a vlastnym svedomim.
"Viem, ze BUK isiel z Luhanska."
"Povedali mi, ze BUK ide z Luhanska pod vlajkou LNR"
"Ano, som zaujaty. Som terorista, som separatista, dobrovolnik... V kazdom pripade som ale povinny hajit svoju stranu, aj ked by som si myslel opak, alebo mal iny pohlad na vec. To sposobuje mojej dusi velky nepokoj."
navyse, toto je to len velmi mala cast rozhovoru. narozpraval toho podstatne viac :)


