Firma zobrala vlani za poschodový dom 3600€ iba práca
Firma zobrala vlani za poschodový dom 3600€ iba práca
Návratnosť zateplenia pri spomínaných 270€ cca 30 -35 vykurovacích sezón
Samozrejme že je to tak, čerpačky musia za benzín zaplatiť trhovú cenu, normálne ho kúpiť od rafinérie, ale predávať musia za Orbanovu cenu, zo stratou , alebo si myslíš že im to rafinéria dáva zadarmo
Putin ešte stále tvrdí že všetko ide podľa plánu? Lebo ak áno tak toho kto to plánoval treba zavrieť, pol roka bojovať a nič nedosiahnut je zlý plán
Tak jek treba, má jazdiť ako človek, a nie ako h...do
Hej hej, iste aj ten iPhon a Windows odkopírovali od Rusov však
Asi nemal bazén a mal prízemí dom , tak sa mu stane nehoda inde
Ako že nie, však žije a nič mu nieje
Aj číňanko by dostal na Taiwane riadne cez hubu aj napriek obrovskej presile, vidia ako dostal Rus cez hubu na Ukrajine a čo ho to stoji
Rusko Čína India Afrika Južná Amerika na klímu z vysoka .... a EU si myslí že spasí svet ked zakáže fosilné palivá pre bežné použitie, armáda môže robiť bordel samozrejme
ďalej , a plyn sa bude prevážať cez pol planéty lodmi poháňané naftou , ale cirkus v Bruseli bude jazdiť elektro autami
Je zaujímavé že Maďari nečakajú na žiadne rozhodnutia papalášov z Bruselu, rozhodnutia robia doma a Brusel si môže trhnut , Orban nenapadne povie, nepáči sa Vám? budeme blokovať rozhodnutia EU , a je kľud
Presne ako za čias ZSSR , otec spominal ako chodili obdivovať Fiat Uno do tuzexu ale dovolil si ho kúpiť len súdruh riaditeľ mliekarní
Ale no kto by už kupoval v Rusku tovar zo západu, Lada, Volga, a farebné Ruske TV je predsa sen súdruhov
Lebo sa im nechce robiť nič okrem detí, hlavne Africanom, a tam kde emigruju robia len bordel , však to Ty dobre vieš
A prečo nechcú černoškovia zostať v Rusku? Však je to spojenec Afriky a v Rusku sa predsa tak dobre žije, nechápem prečo sa všetci tlačia na ten zlý západ
Ale asi je rozdiel ked je cena benzinu tu v Portugalsku 1,90 kde sú platy 3000€ a u Vas na SK 1,80 kde máte platy 1500 €
Problém je v Kremli, nie v turbine, RUS je gauner a hľadá len zámienku ako robiť zle
Západnej Európe nikdy nevladli komunisti preto tam majú iné dôchodky
Odporúčame