Prestrihnúť most na Krym by bola pre Rusov väčšia potupa ako potopený krížnik Potemkin :-)
Prestrihnúť most na Krym by bola pre Rusov väčšia potupa ako potopený krížnik Potemkin :-)
Most je krytý minimálne dvomi protilietadlovými raketovými brigádami, pár loďami a stálym oddielom síl vo vzduchu, ktorý to všetko monitoruje, konkrétne aby tam nič nepriletelo.
No uvidíme či sa to Ukrajincom podarí, tvrdia že už majú čím ten most poškodiť, a zrejme to vedia aj Rusi :-)
..
Читайте больше на https://military.pravda.ru/news/1701931-ares…
Nie je nič horšie ako násilím verbovaný vojaci, nulová morálka a disciplína, preto Ruská armáda vyzerá tak ako vyzerá
Jedna z mála tých "šťastných" ktorej uznali smrť syna vo vojne,a dostane nejaké ruble, v drvivej väčšine Rusi smrť vojakov nezverejňujú, alebo ich vyhlásia za nezvestných, aby nemuseli platiť odškodné pozostalým, už to dosť Rusom začína vadiť a nesmelo sa ozývajú kde sú ich synovia
Som zvedavý akú historku okupanti vymyslia ked im Ukrajinci prestrihnú most na Krym :-)
Nikoho nezaujíma čo tvrdia Rusi, dôležité je kde sa okupanti dostanú , zatial sú v p*či :-)
Řada ruských vojáků, kteří se vrátili do vlasti po týdnech bojů na Ukrajině, se navzdory rozkazům odmítá vrátit zpět do válečné vřavy
V Rusku sílí odpor vojáků k návratu do boje, může to zhatit plány na Donbase
Vojaci prdia na vojnu toho malého psychopata v Kremli, nech si ide bojovať sám , aj z tou konskou hlavou Lavrovom
Som zvedavý čo povedia Rusáci ked im Ukrajina preruší most z Ruska na Krym , tvrdia že už na to majú prostriedky :-) či povedia doma Rusom že to spadol sám ako ,sa im sámozapálil ten krížnik Potemkin
Ukrajina Rusko Online: Obrancom Mariupoľa sa podarilo do oceliarne dodať zbrane
Čítajte viac: https://svet.sme.sk/c/22891851/ukrajina-rusk…
Rusové na východě Ukrajiny téměř nepostupují, obrana je odráží ve vzduchu i na moři
A čo na to súdruh Putin? však dal rozkaz že tam nemá preniknúť ani mucha, kozomrd Kadirov predpovedal že obrancovia na 110 percent padnú v utorok, potom v stredu vyhlásil, že na 220 percent padnú vo štvrtok, a oni ti im tam Ukrajinci v noci z vrtuľníkov zhodili zbrane a muníciu, takto sa bojovať nedá súdruhovia, Putin spadne pod stôl ak mu to Sojgu povie
Tak len sleduj ďalej , si hrdina :-)
Ďakujeme Kanade za delá , 40 km je už slušný dostrel :-)
Ak to nemá fľašku na benzín a páskou chytený Japonský foták tak to bude šmejd :-)
Hlavne že je na muníciu do vojny, veď ľudia si poradia, a Putin na paradajky má :-)
2 malé paradajky a 10 dkg syra Parmezán 480 rubľov ,no nekúp to :-)
Veru nekecá, aj po druhej svetovej Rusi odviezli z Nemecka veľa strojov a technológií z Nemeckých tovární, ako vojnovú korisť, je to normálne mali na to "právo" to im nikto nevyčíta, problém bol v tom že v Rusku to nikto nevedel obsluhovať, alebo vôbec nevedeli že čo to vlastne je, tak to postupne po rokoch všetko skončilo v šrote ale niekde na skládkach
Rusi aj tvrdili ešte dva dni pred vojnou, že vojna nebude :)
Zrovnanie mesta zo zemou a vyhnanie jeho obyvateľov, môže nazvať oslobodením, iba Rus, a jeho deriváty , ako si Ty, súdruh
Odporúčame