Řada ruských vojáků, kteří se vrátili do vlasti po týdnech bojů na Ukrajině, se navzdory rozkazům odmítá vrátit zpět do válečné vřavy
Řada ruských vojáků, kteří se vrátili do vlasti po týdnech bojů na Ukrajině, se navzdory rozkazům odmítá vrátit zpět do válečné vřavy
V Rusku sílí odpor vojáků k návratu do boje, může to zhatit plány na Donbase
Vojaci prdia na vojnu toho malého psychopata v Kremli, nech si ide bojovať sám , aj z tou konskou hlavou Lavrovom
Som zvedavý čo povedia Rusáci ked im Ukrajina preruší most z Ruska na Krym , tvrdia že už na to majú prostriedky :-) či povedia doma Rusom že to spadol sám ako ,sa im sámozapálil ten krížnik Potemkin
Ukrajina Rusko Online: Obrancom Mariupoľa sa podarilo do oceliarne dodať zbrane
Čítajte viac: https://svet.sme.sk/c/22891851/ukrajina-rusk…
Rusové na východě Ukrajiny téměř nepostupují, obrana je odráží ve vzduchu i na moři
A čo na to súdruh Putin? však dal rozkaz že tam nemá preniknúť ani mucha, kozomrd Kadirov predpovedal že obrancovia na 110 percent padnú v utorok, potom v stredu vyhlásil, že na 220 percent padnú vo štvrtok, a oni ti im tam Ukrajinci v noci z vrtuľníkov zhodili zbrane a muníciu, takto sa bojovať nedá súdruhovia, Putin spadne pod stôl ak mu to Sojgu povie
Tak len sleduj ďalej , si hrdina :-)
Ďakujeme Kanade za delá , 40 km je už slušný dostrel :-)
Ak to nemá fľašku na benzín a páskou chytený Japonský foták tak to bude šmejd :-)
Hlavne že je na muníciu do vojny, veď ľudia si poradia, a Putin na paradajky má :-)
2 malé paradajky a 10 dkg syra Parmezán 480 rubľov ,no nekúp to :-)
Veru nekecá, aj po druhej svetovej Rusi odviezli z Nemecka veľa strojov a technológií z Nemeckých tovární, ako vojnovú korisť, je to normálne mali na to "právo" to im nikto nevyčíta, problém bol v tom že v Rusku to nikto nevedel obsluhovať, alebo vôbec nevedeli že čo to vlastne je, tak to postupne po rokoch všetko skončilo v šrote ale niekde na skládkach
Rusi aj tvrdili ešte dva dni pred vojnou, že vojna nebude :)
Zrovnanie mesta zo zemou a vyhnanie jeho obyvateľov, môže nazvať oslobodením, iba Rus, a jeho deriváty , ako si Ty, súdruh
Nevidíš na videu toho roztraseného Putina? si musí ruku šprajcnuť pod stôl aby mu ju Parkinson netriasol, čo ten už napočíta
Nepovolená demonstrace v Rusku? Stačí mít jen žluto-modré tenisky https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/rusko…
Na veci to nič nemení, dochádzajú argumenty však, mužíci tu aj tak nepoznajú pravopis ):
Sudruhovia dufam že si kupite tie Ruské auta, a podporíte Moskvu, budú aj v plnke, to bude znamenať , pásy a opierka hlavy , nie že kúpite auto zo západu, to Vam Putin neodpustí
Na ich ruble svet z vysoka ...., Ak nezapliatia do 4 maja v dolaroch ,Rusko bude v bankrote
Ruská vláda má dlh v celkovej hodnote 40 miliárd USD v dolároch a eurách, z čoho polovicu vlastnia zahraniční investori. Rusko malo 4. apríla termín na zaplatenie približne 650 miliónov dolárov držiteľom dvoch dlhopisov vydaných v dolároch. Svoj dlh chce uhradiť v rubľoch.
Odporúčame