Rusom Anonimus zhodil internet, taká technická prestávka
Rusom Anonimus zhodil internet, taká technická prestávka
Tak zelený mužíčkovia v neoznačených uniformách sa tam pohybujú už dlhšie, asi máš pravdu
V Rusku je všetko možné :-)
Začnú vojnu , a o dva týždne zistia že na ňu nemajú
Rus je v koncoch, ako vojenská veľmoc skončili
Rusom evidentne dochádza čas a peniaze, na toto Putinovo dobrodružstvo len tak nezabudnú
Samotné USA je vojensky silnejšie ako sú Rusi, a potom ešte ďalších + 29 štátov sveta
Proti NATO nemá Rusko žiadnu šancu, Je to raz taká armáda, z oveľa vyšším počtom modernej techniky, NATU sa Rusko vyrovná len spolu z Čínou , pozri si fakty kým začneš písať hlúposti
Zelensky je v meste v ktorom sa bojuje, ľudia ho majú za hrdinu a bojujú za neho, potkan sa skrýva kdesi v pivnici v Kremli a bojí sa už aj vlastných ľudí, na ulici by ho už aj Rusi opľuli keby sa nebáli
16:59
|
Svet
Telá ruských vojakov zabitých v bojoch na Ukrajine zapĺňajú márnice v Bielorusku, uviedli miestni obyvatelia pre stanicu Slobodná Európa (RFE/RL), ktorá o tejto skutočnosti informovala v noci na nedeľu.
Telesné pozostatky ruských vojakov, ktorí padnú počas "špeciálnej operácie", ako inváziu nazýva Moskva, sú privážané nákladnými vozidlami do bieloruských márnic a následne posielané späť do Ruska vlakom alebo lietadlom, uviedli obyvatelia.
Tí hovoria aj o hrôzostrašnom pohľade na mŕtve telá ruských vojakov naložené vo vlaku v meste Mazyr pred transportom do Ruska.
"Počet tiel bol neuveriteľne veľký. Ľudia na stanici Mazyr boli jednoducho šokovaní množstvom tiel, ktoré boli nakladané do vlaku," uviedol pre RFE/RL miestny obyvateľ. (TASR)
Čítajte viac: https://svet.sme.sk/c/22858243/vojna-ukrajin…
600 ruských mariňákov sa vzbúrilo neďaleko Odesy a odmietlo bojovať s Ukrajinou...
Základňa a konzulát nie je to isté, ale to je pre Teba zložité pochopiť :-)
Netrep
Rakety odpálené z Iránu dopadli neďaleko konzulátu USA v Arbíle
K útoku sa bezprostredne nikto neprihlásil.
Čítajte viac: https://svet.sme.sk/c/22859909/rakety-odpale…
Rusko jen ukazuje že to není země zaostalá jen ekonomicky, společensky, technologicky, vědecky ale i vojensky. To jejich vedení války je jak u ožralých amatérů, stejně jako v Čečensku, kde když se jim nedařilo tak vypálili Grozné do základů...
Rusi už dávno prehrali, len Putin im to ešte tají
V Luhansku, a Donecku sú neprávom okupanti Rusi, je to územie Ukrajiny, keby tam okupanti neboli nikto by tam nebojoval
Takto skončí Putin na Ukrajine
Takže v skutočnosti to bude asi polovica, rovnako preháňa aj to čo zverejňuje aj Ukrajina
To je tá blesková Ruská vojna, táto vojna priniesla aj niečo pozitívne, celý svet vidí v akom stave je tá akože silná Ruská armáda, to že by sa pustila do vojny z 30 štátmi NATO, je nemysliteľné
V marci sa ruským papalášom nejako nedarí, v marci zomrel Stalin, Alexander II, Mikuláš II, Ivan Hrozný, aj Pavol prvý, je marec
Odporúčame