Politici robia všetko pre to, aby stihli do Európy prepašovať ešte aspoň pár miliónov nájazdníkov. Naťahujú čas. "Do mája zabezpečíme..." "do marca sa musí nájsť riešenie..."
Riešenie pritom mali zrealizovať už pred rokom - plot a ostrahu. Keď to dokázali Maďari za pár dní, prečo by to nedokázali Rakušania?
Jedine preto, že NECHCÚ.

