A teraz trosku zakonspirujme: povedia Rusom - my vam lode odovzdame, len viete, chybaju v nich data pre navigacny system, preberiete ich aj v takomto stave? Skratka podvod z prikazu USA s cielom dodat lod v nebojaschopnom stave.
A teraz trosku zakonspirujme: povedia Rusom - my vam lode odovzdame, len viete, chybaju v nich data pre navigacny system, preberiete ich aj v takomto stave? Skratka podvod z prikazu USA s cielom dodat lod v nebojaschopnom stave.
"Očkovanie imunitu zvyšuje" - uveril si farmapoverám. Očkovanie núti telo k tvorbe protilátok proti jednému konkrétnemu ochoreniu za cenu zníženia všeobecnej imunity voči všetkým ostatným ochoreniam. Je to situácia niečo za niečo. A nakoľko sa vykonáva v čase keď dieťaťu dozrieva imunita, potláčanie proliferácie T1 lymfocytov môže viesť k dlhodobému, možno až celoživotnému deficitu.
Autor článku sa mohol aspoň na 5 sekúnd zamyslieť, prečo sa vracajú aj choroby proti ktorým sa NEOČKUJE (ruky-nohy-ústa). Pretože pravdepodobne práve tam leží odpoveď na otázku, ktorá je zároveň otázkou: Prečo klesá imunita detí? Nie je to náhodou aj pre čoraz masovejšie očkovanie?
A otázka pre pána pediatra: Ak môže kolektívnu imunitu rozbiť už pokles zaočkovanosti DETÍ z 99 na 98%, čo je to potom za kolektívna imunita? Veď deti tvoria len malú časť populácie, takže zaočkovanosť celej populácie sa pohla možno o desatinu. Netvrdili nám ešte, že 95% stačí?
Pokiaľ ide o mumps, ochoreli prevažne očkovaní ľudia. Aký zmysel má potom viac očkovať?
Pokiaľ ide o čierny kašeľ, už aj FDA priznáva, že očkovanie zrejme nechráni pred PRENOSOM ochorenia. Načo chcú potom preočkovávať dospelých, pre ktorých ochorenie prevažne nie je nebezpečné?
Nech sa očkuje každý, kto tomu verí. A nám ostatným dajte svätý pokoj. Nech sa každý chráni ako vie. Moje telo a moje zdravie je moja súkromná vec.
Možno to robí preto, aby keď raz náhodou jej pes pohryzie cudzie dieťa, nemuseli to dieťa očkovať! Inými slovami, dieťa má väčšiu hodnotu než pes a ona to vie.
Neviem ovplyvniť, čo dýcham. Ale môžem aspoň ovplyvniť to, čo narvú injekčne do tela mojim deťom!
Na TBC ochorelo bežne do 10 detí ročne, väčšinou z osady, vo veku do 10 rokov a ľahkou formou TBC.
Na BCGitídu z očkovania ochorelo najmenej 200 detí ročne, podstupovali chirurgické odstránenie zhnisaných uzlín a polročnú liečbu antituberkulotikami, a potom ešte liečbu zničenej pečene.
Takže z tohto mi očkovanie vychádza ako lepší biznis.
V Novorusku boli podľa pozorovateľov demokratické voľby s vysokou účasťou a záujmom obyvateľstva. Na rozdiel od Ukrajiny, kde boli opozičné strany prenasledované a dokonca zakázané a opoziční lídri ohrozovaní na zdraví a živote.
Prevenciou je vitamín C a D, pre liečbu je dôležitý dostatok vitamínu C.
Lenže vo vnútrozemí to môže byť hocikto. Ukrajinská armáda, národná garda, Pravý sektor, banderovci, Kolomojského súkromná armáda, opolčenci...
Keby to boli Rusi, museli by najprv prejsť cez hranicu. A tam podľa OBSE neprešli. Ledaže by už Rusi ovládali technológiu Stargate :-)
A ešte niečo. Ruská invázia v podobe 19 oplachtovaných nákladiakov? Tak to je naozaj nepodarený pokus o vtip :-D
Vybuchu zvnutra kokpitu nasvedcuje vytlacenie nepriestrelneho skla kokpitu ZVNUTRA VON s odtrhnutim nitov.
Je z toho videozáznam, to už ani platený trol neodškriepi.
Je mi jasné, že či už je to pravá snímka alebo podvrh, na bruselskej politike sa nič nezmení.
Jaceňuk má dôvod na nervozitu! Snímky, pravdepodobne z amerického alebo anglického špionážneho satelitu na nižšej orbite ukazujú, kto zostrelil MH17!
https://www.1tv.ru/news/leontiev/271824
Ak sú skutočne pravé (ako zatiaľ analýzy potvrdzujú), tak niet divu, že ich Američania nechceli ukázať, hoci sa vedelo, že tam v tom čase mali satelit!
Podľa expertov, stíhač najprv 30mm kanónom s výbušnou muníciou zastrelil pilotov aby neprezradili útok, a potom raketou s infračerveným navádzaním zničil motor lietadla. Trosky kokpitu, diery po priestreloch a zvnútra vyrazené okno kokpitu zodpovedajú tejto verzii. Išlo o štandardný vojenský letecký útok z pravej zadnej polosféry z optimálnej palebnej vzdialenosti cca 400m. Profesionálna a vrcholne cynická "akcia". Tí chudáci v lietadle ani nevedeli, čo sa deje.
Pripomeňme si, že táto chladnokrvná masová vražda poslúžila ako zámienka pre ďalšie "sankcie" (obchodnú vojnu proti Rusku) a nákupy americkej vojenskej techniky.
Zaujimalo by ma, z coho tento clanok vlastne vychadza. lebo tu je sprava OBSE za posledny tyzden, a ziadne bojove vozidla som tam nenasiel.
"At the two BCPs the OM did not observe any military movement, apart from vehicles of the RF border guard service."
Hm, zlodejovi pomáhať a úverovať ho z vlastného vrecka... To sme v tom "elitnom spolku" dopadli.
Venujeme tomu pozornosť len preto, lebo tieto menšiny cez nátlakové a lobistické združenia za zahraničnej podpory pretláčajú svoje pravidlá do legislatívy a školských osnov proti vôli väčšiny.
Vidím tam trošku rozdiel. V Donecku, Luhansku aj na Kryme prebehli úspešné referendá s vysokou účasťou.
Usáci v Kosove referendum ani nepotrebovali aby ho vojensky odtrhli od Juhoslávie.
Keď sa chceš vracať do minulosti, prečo nespomenúť nejakého pána Adolfa ktorý nechával vraždiť slovenské obyvateľstvo v 40. rokoch minulého storočia?
A prečo nespomenúť demokratické bombardovanie Bratislavy americkým letectvom, kde za hodinu zahynulo viac ľudí než počas celej 20-ročnej okupácie vojskami RVHP?
Odporúčame