Táto "stratégia" myslí aj na nich a v podstate chce o.i. prepašovať do materských škôl výuku masturbácie a do školského vzdelávania lgbti ideológiu.
Táto "stratégia" myslí aj na nich a v podstate chce o.i. prepašovať do materských škôl výuku masturbácie a do školského vzdelávania lgbti ideológiu.
"Evolučná pravdepodobnosť" homosexualitu rieši veľmi jednoducho a plne v súlade s Tvojou požiadavkou, nech si vychovávajú svoje deti. Zdôraznil by som slovko SVOJE.
Ukrajina pred voľbami, pred zimou a pred rozpadom: http://www.prvnizpravy.cz/sloupky/pred-volba…
Ale zato nechtiac potvrdil, o čo ide súdruhom usákom: o dlhý "zmrazený" konflikt ako centrum nestability v Európe (s možnosťou instantného spustenia svetovej vojny).
Nechápeš? Na Ukrajine prebehol vo februári ozbrojený puč.
Stačí?
Od tej chvíle bol ústavný poriadok zrušený. Zasadá nevolený parlament, medzitým dvakrát rozpustený, vládne nelegitímna vláda, ktorá už dvakrát podala demisiu, a prezident bol zvolený bez toho aby ústavným spôsobom skončila funkcia predošlého.
A ty sa chceš zaoberať detailmi, ako má vyzerať referendum? V podmienkach, keď do regiónu začínajú prúdiť ozbrojené nacistické bandy?
Zabúdaš na základnú vec: Majdan zrušil právo. Ozbrojeným pučom sa skončilo ústavné zriadenie na Ukrajine. Všetko ostatné je už len dôsledok a reakcia.
Referendum v Donecku a Luhansku bolo prinajmenšom rovnako legitímne ako prezidentské voľby, v ktorých sa volil nový prezident napriek tomu že starý nebol ústavným spôsobom zbavený funkcie...
A toto je typický ukrajinský nacistický názor na demokraciu
Veru, už aj správa o Zacharčenkovom ukončení prímeria sa ukázala ako ukrajinský podvrh.
http://rusvesna.su/news/1413824866
Dru há vec je, že prímerie sa ani nedá ukončiť, keďže Ukrajinci nikdy prímerie nerešpektovali. Sústavne ostreľovali civilné štvrte ťažkým delostrelectvom, aj dnes. S vrahmi sa nedá rozprávať. http://slovak.ruvr.ru/news/2014_10_20/Silny-…
Prečo sa tak pýtaš. Určite niečo veľmi dôležité, čo keby zaniklo, by sme hneď zbadali a trpko oľutovali. Možno už desaťročia úspešne riešia etnicko-kultúrnu problematiku.
A aký trest hrozí vojnovým zločincom za rozbombardovanie celej Líbye?
Táto žena je podozrivá z cieľavedomého útoku na civilistov, čo je z hľadiska medzinárodného práva vojnový zločin. Za ten jej v Rusku hrozí až trest smrti, a ak ju usvedčia, tak jej právom patrí.
Psychiatrické vyšetrenie jej nariadili kvôli overeniu, či je schopná obhajoby a či bola v čase potenciálneho zločinu príčetná, aby potom nemohli právnici začať vymýšľať, že vlastne nebola pri zmysloch a podobne.
Telo prijme ÚSTNE v chorobe podľa závažnosti až do 200g denne v rozdelených dávkach (napr. á 2h). Dr. Cathcart vyvinul protokol, kde užívaním na hranici črevnej tolerancie (tesne pod úrovňou hnačky) nastával ústup príznakov vírusových ochoreni.
Infúzia je v niektorých prípadoch nenahraditeľná, no vtedy je 7,5g dosť málo. Dr. Klenner mal pri akútnych vírusových ochoreniach základnú schému 400mg/kg 3x denne, pri ťažšom priebehu častejšie. Liečba trvala 2 dni.
Žiaľ, obe schémy sú "len experimentálne".
Pri dávkach do 200g denne nebol pozorovaný ani zmeraný žiadny škodlivý vplyv. Bezpečnosť dávok do 100g overili už aj oficiálne štúdie.
Výnimkou môžu byť pacienti s poruchami metabolizmu železa/medi alebo s deficienciou G6PD. Tiež pacienti s hyperoxalúriou kvôli teoretickému riziku zrýchlenia tvorby kameňov. Onkologickí pacienti zase musia dávky len postupne zvyšovať, aby nedošlo k náhlemu odumretiu nádoru. Ale toto sú známe relatívne kontraindikácie.
Nie som lekár, píšem len svoj názor.
Je našou povinnosťou starať sa najprv o seba a naše deti, a až potom o kohokoľvek iného.
Veru, Cameron zase hlása, že konšpiračný teoretik (rozumej: kto neverí oficiálnej propagande) je rovnako nebezpečný ako terorista ktorý odrezáva ľuďom hlavy, a má sa s ním podľa toho aj naložiť! Mne to pripadá už ako čistý fašizmus, to budeme mať ministerstvo pravdy a obnovíme gulagy?
Za aké naše peniaze? Plyn nie je náš a za kompresorovú stanicu sme zaplatili zo svojho 20mil.
Ukrajina sa potrebuje naučiť v prvom rade zodpovednosti a štandardným susedským vzťahom. Keď nemá peniaze na plyn, nech prestane financovať vraždenie civilov v Donbase. Je to jednoduché. Každý normálny človek vie, že život je o voľbe priorít.
Takýmito článkami nás chcú len poriadne naštvať.
Haha, to je posledná odpoveď na poslednej stránke manuálu keď sa vyčerpali ostatné štandardné lži?
Normálne by sa niekedy žiadalo povedať "treťosektárov" :-)
Ešte by mali ísť poďakovať pred úrad vlády za schválenie sankcií.
Odporúčame