Drž chrapu, rusoprasiak.
Drž chrapu, rusoprasiak.
Vďaka rusákom.
Američania z tých 900 základní podnikajú anexie ?
Tie sú tam na to, aby sa číňan, rusák, severokorejec nerozťahovali.
- Vojna na Ukrajine nebola Západom vyprovokovaná s cieľom rozbiť Ruskú Federáciu.
nebola, a navyše vojnu začal rusák
- Spor o Krym nebol geopolitický spor o superdôležitú základňu a vo svojej podstate "podbrušok" Ruska s cieľom zničiť Rusko.
Nikto nepotreboval zničiť rusko, keby tak bolo, tak by mu nikto nepomáhaj v 990tych rokoch
Evidentne trpíš moskovskou chorobou - paranojou. To chce xanax a zasa bude dobre.
Máš v týchto vetách pravdu., Tak aký problém ?
- Impérium U.S.A. ani Ukrajina nevyvíjali v biolabákoch na Ukrajine ZHN;
presne tak
- Impérium U.S.A. a jeho spojenci posúvali hranice NATO s nespochybniteľne mierumilovným zámerom;
posúvali ich krajiny ktoré do NATO vstupovali a to kvôli ich vlastnej obrame pred ázijskými hordami
- Impérium U.S.A.buduje 900 extrateritoriálnych základní s nespochybniteľne mierumilovným úmyslom;
samozrejme, aby kdejaký despota neútočil na tie krajiny
- Impérium U.S.A. nemá žiaden podiel na iniciovaní Majdanu v 2014;
nemá
- Impérium U.S.A.nevedie na UKRAJINE zástupnú vojnu;
nevedie
- Vojna na Ukrajine nebola Západom vyprovokovaná s cieľom zmocniť sa nerastných surovín Ruska;
nebola, a navyše vojnu začal rusák
On ho nepotrebuje . Ty žiješ neustále v bludoch , takže si daj konskú dávku.
Chorá rusácka špina, prestať kverulovať. Tvoja úderka rusáckych prasopsov sa celé mesiace vytešuje, ako ruské rakety a drony ničia ukrajinské mestá.
Tí čo v meste ostali sú ukrajinci.
Rusák dostáva v pokrovsku sodu.
Oni súhlasia s obranou ukrajiny.
Tvoja rusácka propaganda na tom nič nezmení.
To je dobre, nech rusáci idú ekonomicky do pitche.
Akt vojny ? Putin, ty si si myslel, že zo zbytočnej vojny vykorčuľuješ bez škrabanca ?
Ešte uvidíme, kto je na svete väčší pes.
Omyl, bude pre rusov. Ich domáca ekonomika padne na chui.
No ak mám brať za fakty táraniniy, čo tu ruská úderka nakecala, to radšej uberím Matišákovi.
Ty rusácky chuilo., rusom sa doma rozpadá ekonomika.
Myslíš si, že ako dlho bude putin vysávať vlastné obyvateľstvo aby platilo jeho osobnú vojnu miesto infraštruktúry ?
Takže rusák si bude zabrať čo chce , najprv ukrajinu, potom poľsko a pobaltie, inak bude tretia svetová ?
Takže obyčajní slováci nezarizovali po židoch ?
Predstav si, že fíni svojich židov Hitlerovi neposlali ani po urgenciách.
Totálne zlo je to čo reprezentuje dnešné Rusko.
Totalitný štát s imperialistickým vnímaním sveta a obrím militarizmom.
Odporúčame