Neeboj sa , je. Sumce môžu skutočne narásť aj na 200kg a 3 metre aj viac.
Čím je voda teplejšia, tým viac žerú a rastú.
Neeboj sa , je. Sumce môžu skutočne narásť aj na 200kg a 3 metre aj viac.
Čím je voda teplejšia, tým viac žerú a rastú.
ale má hlad
Gratulujem. Sumec obyčajný je pôvodne z povodia Dunaja.
Do iných tokov sa dostal umelým nasadením.
Ako sme porazení ? Rusi majú ekonomiku v prdeli, nie my.
V slovenskom prípade je to tuposť. Degeneráti s prázdny pohľadom veria tomu, čo im povie Fico.
Ani náboj na ukrajinu - tak , to má byť, vivat Fico.
Po tom, čo sa zistilo, koľko na ukrajinu lifruje slovensko zbraní - ale to nejde z nášho štátu, to firmy.
Orbánovi a Sijjartovi ovisli nosy.
Koho vyvražďovali ? Tých 14 tisíc civilov, ktorých nikto nenašiel ?
Kecy. AFU začala boje s girkinovými zachvatčikmi, ktorí sa tam nezákonne dotrepali na donbas s tankami.
Referendá sa vyhlasujú za účasti celej krajiny a nie že si každý region spraví vlastné referendum.
A čo má byť ? To ešte neznamená, že by všetci slovania mali žiť pod moskaľským komandom.
Aké celé NATO , drbe ti ? Buovali ju len ukrajinci.
Brániť to bude mať kto, o to sa ty vôbec neobávaj.
Tešíš sa na 14te dôchodky, že ?
Slovensko má v zákone dlhovú brzdu. To je jedna vec.
Druhá vec je, že nie sme veľmoc, takže nikto nám za také percento ako američanom nepožičia.
Tretia vec je, že ani pri rastúcom dlhu a eurofondoch nemáme dokočených spústu vecí v infraštruktúre, ktoré mali byť dávno vyriešené - mosty, nemocnice, cesty, železnice.
USA majú dlh 124.30% voči HDP.
Najväčší má Japonsko - 250 %.
KAždý týžden hovorí niečo iné. Starý senil.
Väčšina iračanov bola zabitá v občianskej vojne.
Tí boli o stovky rokov neskôr - 13te storočie.
V tej dobe začali hnutia za reformy v mizerných pomeroch cirkvi. Valdénci, pataríni, františkáni, albigenci a spústa iných.
Ten generál riadil jednotky v NATO.
Hlúposti chrlia vaše rusákmi zablšené govnomety.
Jeden blázon na jednej strane, druhý na druhej.
A potom bude nasledovať sto cieľov zasiahnutých v Rusku.
Odporúčame