Stále lepšie než slovo Kukaj Tiktoka.
Stále lepšie než slovo Kukaj Tiktoka.
Česko je na tom ďaleko lepšie ako Slovensko.
Ano je neschopný človek. V každej príčetnej krajine by skončil max po dvoch vládach. Tu ho trubirohovia volia emocionálne s výkrikom Ja milujem Ficááá.
Dlhov v pomere k HDP má Česko omnoho menej ako Slovensko.
Netreba dávať zadarmo, môžete spraviť aj barter.
Napríklad za zastaralé tanky pár tisíc ukrajinských dronov.
Hej, benzínom ho hasie.
Ty si fakt nahlúpla smerácka ovca.
Si robíš prdel s tými morálnymi hodnotami ? Fico a jeho zástancovai amajú zhnitú morálku.
Banda oportunistov a kleptokratov.
Čo také úžasné slovenské je vo vás, keď vidím ako sa každý druhý smerák pchá rusom do zadku ?
Jeden americký zväz lodí stačí na to aby ruske strategicke bombardovacie letectvo vo Venezuele pojechalo na chui.
Čo na tom, že v Rusku hnije infraštruktúra, ekonomika aj zdravotníctvo.
Moskali si to zatiaľ užívajú, moskali sa majú dobre. Už aby sibírania precitli a vypálili to hniezdo zmijí do základov.
To je pravda, však muníciu ukrajincom lifrujeme už 3 roky.
Ja nie. Nech idú do ruskej pitche aj so svojim net analoga najsamlepším štátnikom - oportunistom.
No ako, rusošváb ?
Ničí ich svojimi zbraňami. Nauč sa novú fonetickú abecedu.
L - Ljutyj
P - paljanica
R- ruta
F - Flamingo
Srálbotka u Putina ešte nezistil, že rusáci nemajú benzín.
„Vypočujte si nezmysly, ktoré Putin chrlí, pozorujte jeho jazyk a zachovajte si skeptický a kritický postoj a uvidíte, že tento človek je jednoducho šialený.“
Ruskí predstavitelia a propaganda sa neustále snažia presvedčiť svojich občanov, že Moskva je vo vojne s celým NATO.
Ako však zdôrazňuje ruský politický analytik Dmitrij Oreškin, NATO nemá žiadne straty, zatiaľ čo Rusko stratilo viac ako milión ľudí a tisíce kusov techniky.
Hamas zabíjal deti aj mladých v izraeli a bez dôvodu.
Krmik, mľaskaj potichšie.
Čo s tým má spoločné veto ?
OBSE zahájilo vlastné vyšetrovanie, to sú jeho výsledky. Nie každý si ohýba dejiny ako moskali.
Takže to spískali moskali ale hodia to teraz na bielorrusov a ukrajincov.
Keď nabudúce bude debata, kto nás oslobodil, tak sa budeš oháňať rusmi, ako obvykle, že ?
Odporúčame