Žiadne neboli, rusochuj.
Žiadne neboli, rusochuj.
Za Rusko by čoskoro mohlo bojovať až 25 000 Kubáncov.
Údajne Kubáncom sľubujú približne 2 000 dolárov mesačne – oveľa viac, ako si dokážu zarobiť doma. Je tiež možné, že im sľúbia prácu v stavebníctve, ale potom ich pošlú na frontovú líniu.
Podľa expertov, hoci kubánske úrady nie sú priamo zapojené do vojny, pravdepodobne s touto situáciou ticho súhlasia.
Podľa ukrajinskej vojenskej spravodajskej služby má Rusko prospech z posielania cudzincov na front:
„Ak cudzinec zomrie, neexistujú žiadne sociálne dávky ani zodpovednosť; v Rusku nie sú žiadni príbuzní, ktorí by boli nespokojní s vojnou; a samozrejme, menej mŕtvych Rusov.“
Krásne vidieť aké má Putin priority. Cudzincom dá na podieľ na zabíjaní omnoho viac ako domácim na civilný plat.
I tak budú do pár mesiacov prdieť do hliny.
Nemá to nič spoločné s ropou ale s tým, že venezuelský kokaínový režim lifruje drogy do USA.
Zato tie rusácke , z ktorých čerpá agenrt Orešnikov sú asi tak relevantné ako Duch Konašenkova.
To je konašenkova blbosť, Pokrovsk rozhodne nie je uzavretý,
Rusi nie že nie sa neponahlaju , rusom zviera ritný otvor, pretože im ekonomika padá na hubu.
- „Tento systém podporujú naše médiá, ktorým chýba svedomie povedať pravdu, to je jedna vec. Po druhé, keď sú ľudia denne posielaní na nezmyselné útoky, formálne máte výhodu, pretože útočíte a môžete si nárokovať vojenskú iniciatívu – útočili ste včera, dnes, zaútočíte zajtra a o rok neskôr. Ale aký je výsledok?“
- „Všímam si, že na rozdiel od našich hlupákov, nepriateľ k veci pristupuje profesionálne. Verejne hodnotia situáciu na fronte v ruskej armáde lepšie, než v skutočnosti je.“
- „Ukrajinci to robia z troch dôvodov: po prvé, aby sa tí ich neuspokojili; po druhé, aby získali viac pomoci od Západu; a po tretie, aby naše médiá, tento dav zradcov a idiotov, mohli zdiskreditovať túto pevnosť a povedať: ‚Vidíte, čo hovorí nepriateľ? Dosahujeme úspechy, oni budú čoskoro porazení a my vyhráme.‘“
- „Preto chcem našim médiám povedať, že ak ste zradcovia a idioti, neznamená to, že nepriateľ je idiot ako vy.“
Rozhodujúcu úlohu v tom nepochybne zohrávajú naši vojaci a dôstojníci,
ktorí prejavujú najlepšie vlastnosti ruskej armády,
ako je nezištná oddanosť a láska k vlasti,
silný zmysel pre povinnosť, vojenské kamarátstvo a bratstvo v zbrani.
Muhehehe, ako fungujú ruské vlastnosti krásne ukázal rozbor úttokov samotných ruských vojakov.
Známy ruský patriot a vojenský chirurg Jurij Jevič v rozhovore pre jeden z ruských ultra-vlasteneckých zdrojov hovoril o dôvodoch veľkých strát, ktoré ruská armáda utrpí na fronte:
- „Vyslať 2-3 mužov ozbrojených ľahkými strelnými zbraňami na dobytie nepriateľskej pevnosti bránenej veľkým počtom personálu, guľometov, delostrelectva, mínometov a dronov zo vzduchu znamená poslať ich na istú smrť.“
- „Prečo sa to deje? Máme systém, v ktorom veliteľ nemusí premýšľať o tom, ako dobyť územie s menšími stratami. Dostane rozkaz, pošle ľudí na útok, utrpí straty, nedosiahne cieľ, hlási to nahor a požaduje nových ľudí.“
Kognitivna dizonancia ?
O tom nikdy rusošvábi nečítali, v červených knihách na VUMLi sa o tom nepísalo.
To taký Medvedev pravidelne pení pri každom ohni v rusku, ako vybombarduje ukrajinu aj europu attomofkami.
MAtovič šuviks.
V poriadku, ohník sem, ohník tam. Asi nedopalky.
To je dobre, až posledným vám dôjde ak vôbec, že rusko je v pitchi.
Zaujíma ma, či sa u Fica nerozvinula nejaká schizofrénia alebo iná porucha v dôsledku neustálej kognitívnej disonancie ktorú si na seba ušil.
Ale to mieru predsa nepomôže ako Fico ustavične reční.
Aha, ja som zabudol, ficovi drúci veria na slovo jeho sľubom zatiaľčo u Fica platí že reči sú reči a kšeft je kšeft.
To si kde počul ?
Tu ide skôr o to, že Fico si z vás robí prdel dlhodobo a vy ako vymletí ospravedlňujete jeho konanie v rozpore s jeho tvrdeniami a hlíáškami.
Kognitívna disonancia vám nerobí problémy ?
Rusák padne ekonomicky na hubu a čaká ho občianska vojna. To si pamätaj.
Gule ? Smerácka junta čaká akurát na dôchodky ako pasívne ovečky, to je všetko.
Kľudne predsedovi odpustí aj schizofréniu aj korupciu . Nepríjený pocit kognitívnej disonancie im neprekáža, na tú sú zvyknutý.
Matovičovi uverili tých 500 eur akurát cigáni.
Rusošvábi tu bzučia deň aj noc. Za kopejky aj z presvedčenia.
Odporúčame